Kdy se projeví výsledky hypno profit 3

od Lucy

Kdy se projeví výsledky hypno profit 3 - poslouchám vaši od samého začátku 1 nebo 2 krát denně a cítím se po ní skvěle ale nějak zatím nevnímám žádnou změnu ani v myšlení a svých negativních vzorcích - přijde to časem? - Děkuji Lucy

Komentáře k Kdy se projeví výsledky hypno profit 3

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 16, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Snaha moc kontrolovat je brzdou
od: Libor Činka

Snaha moc kontrolovat je v životě příliš častou brzdou. O tom rozhodne Vaše podvědomí, zda si toho později všimnete, že už to nastalo, anebo to proběhne mimo uvědomění. Nic v životě se bez podvědomého zpracování neobejde a snaha to kontrolovat by to zbytečně brzdila. Mimochodem ostatně pro přílišnou kontrolu má vzdělávací systém tak zoufale slabé výsledky.

Namísto kontroly je vhodné do toho jít hravě a jen občas, maximálně 3 x týdně si pro sebe udělat vizi pomocí otázky: Jaké by to bylo dnes po dobu jedné hodiny využívat jedné myšlenky z hypnonahrávky? Udělejte si představu a pak dle ní jednejte.

Bude to pak jako se zahradou. Pokud se o ní pečuje, tak se v ní daří růstu krásným, květinám i neobvyklým rostlinám s exotickými plody. Je možné k nim promlouvat, ale bez dlouhodobé péče na zahradě nic výjimečného jen tak těžko vznikne. Hypno nahrávky jsou podporou pro aktivaci "semínek, cibulek, kořínků, rostlinek" zahrady podvědomí. Představte si někoho, kdo chce zhubnout, jeho tělo už je přebudováno na "méně zdravou zahradu", jsou k dispozici látky upravující trávení... ale bez každodenního intenzivního pohybu se tělo nezmění. Bude v sobě mít zdravější látky, ale to, co je tam navíc, nebude moci bez praxe odejít.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek,
a řady dalších programů a tréninků

(OSM 2)

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu