Kdy nekupovat JVP

od Libor Činka
(Praha)

Řada lidí se mne v poslední době dotazuje, zda jim doporučím systém JVP, protože jsou ve finanční tísni.

Jak mi napsal jeden člověk:

Potřeboval bych od vás poradit jak dál. Dostal jsem se vlastní vinou do velkých finančních problémů, kdy sice exekutoři ještě neklepou na dveře, ale tato doba je již velmi blízko. Dostal jsem se už tak daleko, že nemohu dětem zaplatit obědy ani měsíční jízdenku na autobus. A to mi ještě v mém zaměstnání sebrali z výplaty šest tisíc korun v důsledku úspor, které v našem státě probíhají.

Dnes jsem na vašich stránkách objevil systém jak vydělávat peníze (JVP) a velmi mne zaujal.
Odpověděl jsem si také na vámi položené otázky, zda je JVP pro mne vhodný, s kladným výsledkem. Proto vás tímto laskavě žádám o sdělení, zda je JVP pro mne skutečně vhodný, zda je schopen mi svými informacemi v mé nezáviděníhodné situaci pomoci, případně na co bych se měl po zakoupení JVP systému nejvíce zaměřit. Je pravdou, že prozatím nevím, kde seženu finanční hotovost na zakoupení této knihy, neboť rozpočet mé rodiny je už teď více než napjatý, nicméně vám mohu slíbit, že v případě, vašeho doporučení tuto knihu zakoupit udělám vše, abych život svůj a život své rodiny změnil.

Za vaši odpověď předem děkuji. S pozdravem P.


Jaká byla moje odpověď? A jakou odpověď dám každému v podobné situaci?

Odpověď zní NE!

JVP neznamená okamžité peníze, ale budování zdrojů zisku řadu týdnů podle intenzity s kterou JVP začnete využívat. Pouze majitelé internetových stránek s již existujícím produktem, mohou zvýšit své zisky za pár dní.

Když nemáte peníze na takové základní věci jak píše tazatel ve výše uvedeném případě, tak potřebujete například prodat přebytečné věci na www.aukro.cz, přestat si kupovat cigarety a podobně.

Rovněž doporučuji vyhnout se nabídkám na půjčku. Zbavte se všeho, co Vám nevydělává a nemá vazbu k vyhledávání příležitostí lepšího či dalšího zaměstnání - tedy například počítač s připojením k internetu si ponechejte, sledujte pracovní nabídky, rozesílejte svoje životopisy a dbejte na zdůraznění toho, co umíte lépe než druzí.


Kde ještě můžete kromě www.aukro.cz prodat přebytečné?

Zorientujte se tam i na dalších stránkách a všimněte si, co se tam prodává a co třeba máte doma.

Například prodejte svůj mobilní telefon, pokud máte někde v šuplíku starý, avšak ještě funkční.

Nebo máte ve sklepě lyžařské boty z kterých děti již vyrostly? Prodejte co se dá.

www.ikup.cz
www.odklepnuto.cz
www.mimibazar.cz
www.ebay.com

Nekupujte si noviny, časopisy, DVD ani knížky. Potřebujete-li takové zdroje například čtete-li kníhy o penězích typu "Bohatý táta, chudý táta" tak si je vypůjčte v knihovně anebo přečtěte v knihkupectví, kde mají kavárnu.

Namísto sledování televize se vzdělávejte a stále hledejte příležitosti.

Co ještě můžete dělat, pro co nejrychlejší získání peněz, jste-li ve finanční krizi?

Napište svoje nápady, viz návod níže.

POZOR,
samozřejmě platí, že systém JVP si smíte pořídit jen tehdy, jestliže jste získali dostatečný počet bodů jako odpovědi na otázky stránce:

Hodí se pro mne projekt zisku JVP?

Klikněte na výše uvedený odkaz a opravdu důsledně promyslete odpovědi, mnozí chtějí vydělávat, ale nejsou ochotni jít za realizací svého cíle. JVP zaručuje přístup ke znalostem, které mne stály stovky tisíc korun a které využívají nejbohatší lidé na světě. Ty je ale potřeba používat, realizovat v JVP uvedené a jen pak budete moci vydělávat tím, co Vás baví.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu