Kde ziskat pocatecni kapital?

od Richard Micek
(Hukvaldy, Czech, CZ)

Dobry den,
Je mi 21 let a chci zacit podnikat. Produkt, ktery chci nabidnout je dle meho nazoru vydelecny, akorat to ma na zacatek jednu malou vadu a to je kapital.
Potreboval bych do startu min. 50 000 tis. korun, aby pokryli nasledujici investice, jako je reklama, webova stranka, nakup produktu.
Jsem si vedom, ze kolem toho budou jeste dalsi platby, ale ty pocatcni jsou nejdulezitejsi abych vubec zacal.

Chci se zeptat, kde muzu krom uveru ziskat penize?
A co se tyce uveru musim v bance rucit necim napr. nemovitosti autem, abych dostal uver, nebo mi pujci bez toho abych neco vlastnil.

Dekuji moc za odpoved.
Moc me inspirujou Vase videa a uz se nemuzu docekat, az zacnu realizovat svuj napad.

S pozdravem R.M.

Odpověď Libora Činky:
Metody, které učím podnikatele a to i začínající vyžadují investice o zlomku z 50 tisíc. Vlastně pomáhám vytvořit nejlevnější způsob podnikání s nejvyššími zisky. V systému JVP, který je mimochodem nyní pár dní jako bonus k MI jsou nástroje, které jsou nutné, aby se člověk vyvaroval chyb, které dělá kolem 90% podnikatelů a pak s podnikání většina končí. Je důležité ovládat speciální formy průzkumu trhu, které jsou navíc takřka zadarmo oproti metodám používaným firmami. Jednou z cest je domluvit si přes mou kolegyni schůzku a vše spolu probrat na podnikatelské konzultaci. Vzhledem k rozsahu se však může velmi vyplatit investice do již zmíněné ho JVP, respektive MI a mého JVP bonusu. To, co doporučuji opravdu jako minimální, je shlédnout webinář viz tlačítko vlevo.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu