Seriál JVP (w) 
Informace pro zájemce o investování do systému zisku Jak Vydělat Peníze

Hezký den či večer, 
zde najdete další informace k JVP

Systém Jak vydělat peníze se stále rozšiřuje o nejnovější postupy a to i ve videích z živých workshopů s majiteli e-programu Jak Vydělat peníze, viz snímky z rozhraní e-programu JVP níže. 

Snímek níže je z e-programu JVP (není pochopitelně klikatelný)

Přes 90 minut videí z živého setkání - workshopu Jak Vydělat Peníze viz obsah Workshopu (a budete moci vidět i další) je k dispozici v části Workshop i těm, kteří jej neabsolvovali. 

E-program JVP kromě Modulů 1 - 5, Bonusových softwarů, části Supertriky, Psychologie ... se rozvíjí podle nových zkušeností s nejlepšími strategiemi ze zahraničí od světových špiček, jejichž platnost ověřuji v Česku a tak JVP mohu updatovat. 

Snímek 2 z e-programu JVP (není pochopitelně klikatelný)

Někdy jedna věta může změnit mnohé.

Prodáváte-li, tak si představte jeden produkt či službu, například nejdůležitější z těch, co nabízíte. Pak opravdu promyslete, jak nabízet tak, aby to přitáhlo mysl i smysly potenciálního zákazníka tak, že popis vložíte do formule: 

Když “P”, tak “Z”. 

což znamená: Když Použijete náš výrobek, tak Získáte …. 

Například: Když použijete náš robotický systém umývání oken, tak budete mít umyté jedno okno už za 30 vteřin, získáte hodiny času navíc a ještě ušetříte za čistící prostředky. 

nebo

Když na rovnátka použijeme safírové zámky s unikátními optickými vlastnostmi, tak budou takřka neviditelná a většina lidí ani nepozná, že nějaká rovnátka máte. 

Zapomeňte na předpoklady typu: "Je jasné co nabízíme." Takové předpoklady "podle sebe soudím tebe", mohou být velmi drahé

V současné době lidé stále více spěchají a tedy málokdy promýšlí to, co si myslíte, že logicky vyplývá z vaší nabídky. Prezentujte to naprosto jednoznačně, takřka polopaticky. 

Je tedy klíčové naučit se upoutat pozornost, protože bez ní nemůžete prodávat, a to ani kdybyste měli lék na okamžité vyléčení z rýmy či něčeho vážnějšího. Každou chvíli mi v pracovně sedí lidé, kteří mají kvalitní služby, ale přichází jak o zisky, tak i o možnost pomáhat! 

Zapomeňte na mýtus o tom, že dobré zboží se samo prodává. Než se to "rozkřikne" tak už vás konkurence dávno překoná. Použijete-li však alespoň zlomek ze systému JVP, tak budete moci být úspěšnější než 98% podnikatelů a tedy naprostá většina konkurence. 

Pamatujte si, že lidé ocení, když jim pomůžete ušetřit čas, či jinak zlepšit kvalitu jejich života. To se však nestane, když budete prodávat tak, jak se prodávalo před desítkami let. Díky JVP vše můžete dostat na velmi vysokou úroveň pohodového podnikání. 

Protože systém JVP obsahuje ověřené postupy ušetříte roky času a budete moci vydělávat snadněji a více než 99% podnikatelů. 

Protože se díky JVP naučíte, jak vydělávat tím, co Vás baví, zmizí z Vašeho života stresy, které pronásledují většinu lidí od pondělí do pátku týden za týdnen, rok za rokem.