Seriál JVP (t)
Informace pro zájemce o investování do systému zisku Jak Vydělat Peníze

O čem je e-program JVP a co obsahují jeho části? 
V první části se majitelé zorientují v systému. 
Orientovat se v něčem je důležité proto, abyste se vyhnuli bloudění.

Ještě předtím však sledujte překvapivé video 
o systému jak Vydělat Peníze z plavby na lodi:

JVP plavba

A nyní k obsahu první části JVP. Máte-li již nějaký e-program z eShopu CETROS, tak už víte, že informace jsou v JVP připraveny jak klasickým způsobem v textové formě - pro levý mozek, tak i pro pravou mozkovou polokouli například ve formě myšlenkové mapy. 

Klíčová otázka na kterou se nás ptáte je: 

KDE funguje JVP? 
V jakých oblastech podnikání? V jakékoli poctivé oblasti. Jednak se podívejte do výběru  uvedeného v šedém pruhu vpravo. 

Základní představu, pokud zatím nepodnikáte si můžete udělat pomocí: V čem podnikat Přestože jde o jen hrubé zaměření, může Vám být užitečné. 

V první části e-programu JVP se ti z Vás, kteří do něj investují, naučí využívat jeden z hlavních klíčů: aktivovat mozek pro sebemotivaci a generování nových nápadů, které potřebujete pro vyniknutí na trhu. Budete pak moci prodávat to, po čem je velká poptávka a proto budete mít náskok před většinou podnikatelů a o to větší zisk. Bez  zajímavých nápadů, které jsou žádané je zbytečné se do podnikání pouštět. Rozhodně zapomeňte na naivní představu šířenou řadou internetových "guruů" že stačí se pustit do toho, co milujete a lidé si Vás najdou. Je nutné to dělat jinak. JVP Vás proto navede na to, jak naformátovat to co milujete tak, aby to bylo žádané. Pak bude úspěch váš. 

Jsou pro Vás přichystána videa ukazující detaily cesty, jak se osamostatnit a vybudovat podnikání, v kterém jste zcela nezávislí na druhých. Žádní nadřízení, žádní lidé, kteří by Vás nutili do něčeho, co je proti Vašim hodnotám. Jen tak můžete aktivovat vnitřní inteligence pro rozvinutí talentů, které v nitru doposud dřímaly. Budete moci ukončit vydělávání jen pro peníze a začít vydělávat tím, co Vás baví. 

Odhalíte principy, kteří se mnozí snaží jen povrchně napodobovat a nechápou hluboké souvislosti. 

Dozvíte se jak vyhledávat díry na trhu a uspokojit potřeby (co největšího množství - to se může hodit pro obchod s mnoha druhy zboží, zatímco například pro lékaře může být lepší mít užší avšak movitou klientelu) lidí, kteří Vám takřka „urvou ruce“ s Vámi nabízenými produkty či službami. To podrobně rozebereme v druhé části e-programu JVP spolu s tím, jak dominovat na trhu. 

Pokud služby či produkty teprve chystáte, tak to může být snadnější, protože je obvykle jednodušší vybudovat něco nového od základů, než přestavovat staré, podobně jako snadnější a levnější je postavit nový dům než rekonstruovat draze starý a zchátralý. 

Ať už chcete nabízet jakékoli služby, podnikání z domu, zubní ordinaci, pronajímání různého druhu či budujete největší firmu na trhu, JVP Vám pomůže. 

Také se můžete podívat na video nová dimenze. To sice nesouvisí s první částí systémJVP, ale s jeho různými oblastmi a proto proto nevím, jak zajímavou inspirací pro Vás bude předtím než se rozhodnete do JVP investovat. 

Pochopíte, jak maličkosti, které lze snadno realizovat z Vás mohou vytvořit geniální a žádané tvůrce, výrobce, distributory, poradce, poskytovatele nejrůznějších služeb. Klíčová inspirace pro finančně přínosné změny vnímání. 

Navíc budete moci použít jeden z bonusových softwarů:

Jak prodat komukoli takřka cokoli

"Jak prodat komukoli takřka cokoli“ Vám přinese mnohem větší účinnost psaných textů pro účely propagace Vašich služeb než dokáže většina drahých reklamních pracovníků. Opravdu zapomeňte na mýtus, že dobré zboží se samo chválí a prodává. To totiž trvá dlouhou dobu, než se kvalita toho co nabízíte "rozkřikne" a mezitím Vás předběhnou ti, kteří mají lepší reklamu. Mimochodem, jenom cena tohoto programu, který však majitelé JVP získávají zdarma, odpovídá více než třetině ceny JVP

Mnou psané reklamní texty – emaily, prodejní stránky (saleslettery) mají většinou 8 - 10 x větší účinek, než je běžné a proto využijete-li program, už jen tím se Vám rychle vrátí cena investovaná do JVP

Z čeho ještě se skládá systém JVP se dozvíte na: Obsah 

Další informace obdržíte v příštím emailu.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu