Serial JVP (r) 
Informace  pro zájemce o investování do systému zisku Jak Vydělat Peníze

Hezký den či večer, 
zde najdete další informace k JVP.

Přestože to bude znít jako sci-fi, tak je to realita. Kdo chce efektivně vydělávat, musí jít s dobou. A ta už dávno nastala. Kdo si toho nevšiml, měl by to rychle napravit.


Co umí robot na peníze pro jednotlivce i společnosti?

Co Vám přinese JVP, když myšlenky z něj budete uplatňovat u více projektů? Jak si budete užívat dovolenou, zatímco budete vydělávat, 
jakobyste měli robota na obchodování? A jak Vám mnoho lidí bude závidět, že vyděláváte více tím, co Vás naplňuje než oni dřením jen pro peníze? 

Že to je sci-fi? Ve skutečnosti je situace většiny podnikatelů velmi špatnou sci-fi o podnikání, které se stalo dávno minulostí. Vítězové jsou ti, kteří jsou spojeni s budoucností. 

Nikoli budoucnost, ale současnost může být spojená s vlastnictvím Robota, který chodí do práce za Vás. A já ho už roky mám. 

Vítězové zaměstnávají počítače, software, sociální sítě, outsorcují. Využívají SEO, SEM a celou řadu dalších nástrojů a technologií, které pracují neúnavně 24 hodin denně. Místo, aby platili hlavně živým náladovým lidem, kteří se snaží dohnat resty na poslední chvíli a zamaskovat svoji lenost, tak platí za technologie, které za zlomek ceny udělají více než ti živí. Neplatí copywriterům, kteří umí jen dělat gramaticky správné newslettery, ale těm, jejichž texty jsou hypnotizující. A leckteří z nich přitom využívají zahraniční varianty JVP. To neznamená konec lidí, lidské zdroje jsou důležité, ale je potřeba využívat správnou kombinaci zdrojů pro optimální zisky. Pak můžete být na dovolené, protože víte, že pracují jako švýcarské hodinky. 

Je takřka nemožné efektivně podnikat bez autoresponderu, který zasílá seriál s informacemi zpracovaný tak, že posiluje paměť Vašich potencionálních klientů každých pár dní. Jaký je ten správný? Podělím se o zkušenosti s využíváním nástrojů, za které jsem zaplatil velké peníze a  už jen tyto mé zkušenosti Vám zaplatí  investici do JVP. 

Umíte psát hypnotizující reklamy s využitím NLP? Jsou Vaše internetové stránky vidět na nejpřínosnější slova, která vyhledává co nejvíce lidí a zároveň jste v modrém oceánu, kde neexistuje konkurence? 

Ne? Pak potřebujete mít JVP. Systém Jak vydělat peníze“ je totiž jako několik špičkových poradců dohromady a navíc navždy za cenu menší než jeden měsíční plat prodavačky ze supermarketu.

COOL nástroje vám pomohou překonávat konkurenci a způsobí, že Vám bude závidět Vaše zisky.

A čím ještě se zabývá systém JVP?


Strategie génia nutnost nejenom 
v podnikání, nutnost pro úspěch v čemkoli

Existuje strategie, jejíž pořadí musíte dodržet, chcete-li být úspěšní 
a překonat jakékoli překážky. Protože většina lidí použije jen dva kroky ze tří a navíc v nesprávném pořadí, tak se dostává do problémů, z kterých nemají východisko. Jak zapojit mozek? Jak to udělat co nejefektivněji? 

Proč tato neznalost znamená pro drobné podnikatele začátek jejich konce a pro velké firmy milióny za neproduktivní jednání? Představím Vám v JVP velmi silný recept z psychologie vlivu - Neuro-lingvistického programování používaný nejúspěšnějšími. Budete kreativnější a budete schopni realizovat to, co je pro ostatní nemožné. Ano, budete moci uskutečnit to, co bývá pro ostatní jen vytouženým snem. Navíc se postavíte na cestu k úspěchu plní energie a motivace. Tato metoda je mnohem více než brainstorming (který jen málokdo v Česku umí dělat správně) a přitom je jednodušší než metoda Six Thinking Hats od E. de Bona. 

P. S. 
Pokud jste se ještě nepodívali na velmi zajímavou oblast - Jaké barvy Vám podpoří prodej a tedy Váš zisk? tak to napravte. Zapojte se do unikátního výzkumu, který Vám prospěje Barvy nová psychologie


Máte-li již nějaký e-program z eShopu CETROS, tak už víte, že informace v e-programu JVP jsou připraveny jak klasickým způsobem v textové formě - pro levý mozek, tak i pro pravou mozkovou polokouli například ve formě videí či myšlenkových map.


Další informace obdržíte prostřednictvím emailu.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu