Seriál JVP (p f) 
Informace  pro zájemce o investování do systému zisku Jak Vydělat Peníze

Hezký den či večer, 
zde najdete další informace k JVP.

Systém Jak vydělat peníze se stále rozšiřuje o nejnovější postupy.
 

Sice z historie víme, že dinosauři vyhynuli, jenom si ne vždy uvědomujeme, že kdo se nevyvíjí, tak může dopadnout stejně. 

Už mnohokrát přede mnou seděl podnikatel, který přišel 
s depresemi a nevěděl jak dál. Zatímco klasická medicína si stupidně myslí, že předepsáním prášků se to změní, tak příchozí mi vyprávějí o opaku. Respektive to tvrdí ti přednášející, kteří nesledují výzkum a  nečtou odborné studie. Žádné prášky samy o sobě nevytvoří produktivní myšlení.

Proto učím lidi uvažovat určitým způsobem. Proto používám nejúčinnější metody systemické terapie a Ericksonovské hypnoterapie. A po pár sezeních prožívají dříve nemocní takovou změnu života, kterou jim žádné prášky předtím neumožnily. Vytvořili jsme změnu, která přinesla moc namísto nemoci. U podnikatelů však leckdy stačí nasadit zlomek z plného systémuJVP a podnikatelské deprese se rozplývají. Namísto toho lze začít prožívat pohodový život i zvyšující se zisky .

Mít správné informace a umět je použít znamená moc.

Proto jsem je začal učit i postupy, kterými sem se sám začal 
dostávat na vrchol. Už dávno jsem přišel na to, že cena životního času je příliš velká na to, abych se učil od průměrných. A tak už mnoho let investuji do jedněch z nejdražších podnikatelských 
a psychologických výcviků na světě. Ve skutečnosti jsou levné, protože mi ušetří roky času tápání.

Když si člověk uvědomí, že před sebou už má možná méně 
než 20 let života, tak chápe, cenu investic z dlouhodobého hlediska. Proto platím tisíce dolarů za kurzy a špičkové vědění od nejúspěšnějších. Rozhodně totiž netoužím po tom, abych si jednou začal vyčítat, co jsem nestihl a neudělal. 

Uvedené velmi souvisí s tím, jak si budete vydělávat peníze. 
Proto je JVP nejen o podnikání, ale i psychologii. JVP je zaměřeno na pohodové vydělávání z dlouhodobého hlediska. Jeho obsahem jsou i následující části, včetně postupů na téma Rychlé peníze.


Jistý způsob jak vydělávat peníze

Jistý způsob jak vydělávat peníze, dlouhodobě a s chutí. Jak se vyhnout vyhazování peněz. Jakým slovem očarovat. Jaký má vliv na úspěch název firmy, logo a internetová doménu a kde zjistíte, co bude výborně fungovat. 

Pokud jste nevěděli, co je jeden z nejlepších byznysů na světě, tak se to dozvíte právě zde. Navíc zjistíte, jak to můžete co nejdříve rozjet. Konec starostí a finančních i časových výdajů, které má většina podnikatelů. 

Už jen podkapitola Zviditelnění v dané části JVP má hodnotu přesahující celý JVP systém. Dozvíte se jak být vidět rychle a pro co největší množství těch pro Vás nejsprávnějších zákazníků. Navíc se dozvíte jeden z dalších triků, který Vás odliší od dosavadní konkurence. 

A ještě něco. Už mnohokrát v mé ordinaci seděli nešťastníci, kteří se rozhodli dostat se z finanční krize prodejem různých vysavačů, nádobí či doplňkové hubnoucí stravy či kosmetiky. Pokud jste snad někdy pracovali pro tzv. Multi-level marketingové firmy, tak také pochopíte, proč zdánlivě skvělé nabídky končí většinou tak mizerně. Konec iluzí pro ty, kteří chtějí dělat jen pro peníze.


Rychlé peníze

Tato část JVP znamená další významnou a hlavně dost rychlou příležitost, kterou málokdo využívá. I pokud vaše konkurence toto využívá, tak to neumí naplno. Vy se to dozvíte a budete to moci zařadit do své obchodní výzbroje. Pokud ještě nepodnikáte, tak po drobném rozjezdu budete moci zrychlit využitím postupů pro rychlý výdělek. Protože trh v Česku má určitá specifika odlišná od světa, tak rychlý výdělek v zahraničních podmínkách může být kratší než pracovní týden. V našich podmínkách počítejte asi s trojnásobně delší dobou. Ta se bude zkracovat s Vaší praxí.


Máte-li již nějaký e-program z eShopu CETROS, tak už víte, že informace v e-programu JVP jsou připraveny jak klasickým způsobem v textové formě - pro levý mozek, tak i pro pravou mozkovou polokouli například ve formě videí či myšlenkových map.

Další informace obdržíte prostřednictvím emailu. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu