Seriál JVP (h q) 
Informace  pro zájemce o investování do systému zisku Jak Vydělat Peníze

Hezký den či večer, 
zde najdete další informace k obsahu systému Jak Vydělat Peníze.
 

Abyste vydělávali více, musí o Vás vědět více lidí. O tom, jaké jednoduché postupy to zajistí, se dozvíte v systému Jak Vydělat Peníze. Jsou informace, které si reklamní agentury žárlivě střeží.Kdo je zná, získá za zlomek ceny ohromné nástroje pro úspěch. 
A pak jsou další informace, které ví jen málo lidí na světě. Existují triky, kterými překonávám velké společnosti vydávající milióny na reklamu. Pár hodin mého času a jsem před nimi. Uvědomíte si, jak velkou cenu to může mít pro Vaše podnikání ještě předtím, než investujete do JVP systému a začnete z něj těžit?

Miliony v

Tato část e-programu JVP znamená pro majitele to, co doktorát z reklamy. Žádná teorie, čistá praxe. Dodejte dynamiku své reklamě. Přemýšlejte o tom, jak velmi Vám pomůže využít podkapitolu systému JVP

Jak z 5 - 30 písmenek udělat milión

Budete moci používat zdarma SNNM a překonávat zdánlivě daná omezení. Opravdu zisk, když se na toto soustředíte. Když to budete ignorovat, tak naopak budete stále ztrácet.

Znalosti za milión/y

 • Znalosti za miliony. Neviditelné triky, které nezná 99% odborníků. 
  Budete opravdu IN. Zabraňte ztrátám a vyhněte se 6 neznalostem.
  Co dále obsahuje JVP
   
 • Šablona pro účinné psaní stačí vyplnit a předběhli jste konkurenci. Co dělat ještě jinak, než Vás učili, abyste byli produktivní? Učitelům budou vstávat vlasy hrůzou na hlavě, ale to Vás nechá klidnými, protože víte, že většina učitelů neví nic o tom, jak úspěšně vydělávat. 
   
 • Co vložit do mysli potenciálních zákazníků, aby se mohli stát skutečnými zákazníky? Pokud uvažujete o slevě, tak na to rychle zapomeňte, jde o nesmyslný postoj, který vede ke spokojenosti zákazníků na úkor obchodníků. 

  Dalším hrozivým důsledkem je cenový boj a potápění se hlouběji a hlouběji. Podnikání nesmí připomínat válečné tažení plné bitev. JVP je o inteligenci, nikoli o zacházení s kladivem. Spokojené musí být všechny zúčastněné strany. Načasujte správně své akce, dodejte psychologii, překonejte co se dá. 
   
 • Malý výlet do školy, který Vám dokáže, jak znalost češtiny pro 3. třídy znamená zisky. Kdo koupí? Jak to udělat, abyste naladili mozek možného zákazníka na koupi. 

Máte-li již nějaký e-program z eShopu CETROS, tak už víte, že informace v e-programu JVP jsou připraveny jak klasickým způsobem v textové formě - pro levý mozek, tak i pro pravou mozkovou polokouli například ve formě videí či myšlenkových map. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu