Jsem naprogramovaná na svůj zastaralý program

od Věra
(Prostějov)

Jde mi dost těžko se přeprogramovat na lepší a hodně kvalitnější program. To, co čtu, nebo poslouchám, je velmi pravdivé a sedí to na mně, což si uvědomuji. Jsem ráda, že mohu být součástí a získávat zkušenosti a nové nápady.
Co se týče sugesce, je zajímavé, co se zde píše. Je fakt, že lidé Vaši snahu o novou práci často odsoudí k zániku. Velmi jsem se často s tímto setkávala a bohužel u svých nejbližších. Jsem jedna z těch, která se sugesce neumí zbavit a podlehne názorům svého okolí. Ráda bych se chtěla naučit se odsugerovat, abych na tyto názory uměla dát vždy pádný argument.

Komentáře k Jsem naprogramovaná na svůj zastaralý program

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 09, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Argumentace
od: Libor Činka

Argumentace k lidem, kteří Vám oponují, je praticky zbytečná. To oni mají staré programy a nelze je změnit argumetací. K změnám je možné lidi přivést - což je právě klíčovou oblastí mé hypnoterapeutické praxe - vždy však dotyčný sám musí cítit, že má problém, kterého se chce zbavit a vyhledá pomoc. Lidé, kteří proti Vám argumentují si často jen chtěji ochránit názor, který přejali a tím pádem nechtějí naslouchat čemukoli jinému.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek,
a řady dalších programů a tréninků(OSM 2)

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu