Jak zvysit miru prokliku na odkazy v emailu

od Libor Činka
(Praha)

Kreativní trik, jak docílit, aby lidé více klikali na odkazy v emailu jsem objevil v jednom osvědčeném zdroji.

Zdroj: webinář Crowd Conversion - Conversion Secret Webinar

Jak vypadá tento trik?

Vytvořte test s nabídkou odpovědí.

Požádejte čtenáře, aby si v duchu vybrali odpověď s tím, že správnou se dozví jakmile kliknou na odkaz.

A je to, zvědavost udělá svoje.
Využívejte touhu lidí po testech a ověření si znalostí. Zvýšíte tak nejen míru prokliků, ale zajímavostí takových kreativních přístupů se odlišíte od druhých. Lidé si Vás proto lépe zapamatují a budete tak moci být úspěšnější.

Na koho se zapomene, ten totiž neexistuje.

POZOR:
Pozor, emaily lze zasílat pouze těm, s kterými udržujete komunikaci, či jste získali jejich emaily tím, že jste jim po zapsání zaslali například za e-book. Nejenomže je přísně zakázáno zasílat nevyžádanou poštu, ale hrozí pokuta až v řádech milionů v případě zasílání emailů například na zakoupené databáze - jakkoli se prodávají, jde o nelegální a hlavně zcela neprofitabilní činnost. Pamatujte si, že lidé reagují jen na zprávy ze zdrojů, jimž důvěřují a mají s nim delší komunikační vztah.

Komentáře k Jak zvysit miru prokliku na odkazy v emailu

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Sep 21, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Anglicky fantasticky
od: Libor Činka

Ano, to je standardní jev, lidé si nakoupí příručky, a pak je málokdy projdou alespoň z jedné čtvrtiny. Je to logické, ty příručky nevytváří specialisté na lidský mozek a proto učebnice nudí a nemohou bavit a motivovat.

Právě proto jsem vytvořil program Anglicky Fantasticky www.anglickyfantasticky.cz v kterém jsem zužitkoval více než 15 let zkušeností z mých kurzů Angličtiny s hypnózou Cetros.

Vlastně kdybych se neučil angličtinu, tak nejsem tam, kde se nacházím. Lidé mi platí více než jiným a řesto jsou nadšení, protože jim díky mé hypnoterapeutické zkušenosti a zaměření na lidský mozek a zrychlené učení dávám násobky.

Proto si pamatujte, ještě než bude hlavním jazykem čínština, že angličtina Vám může přinést nejen velké zisky, výbornou práci, ale hlavně radost z toho, že můžete více.

Sep 21, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Angličtina pre všetkých
od: Helena

Pred pár rokmi, i keď som mala už 50-tku, chcela som sa dorozumieť v Škótsku, kde mi ponúkli pracovnú pozíciu. Vtedy som si nakúpila plný kufor príručiek, slovníkov, gramatických pravidiel, atď. Všetko to tam ostalo - len málokedy som otvorila nejakú učebnicu. Tak som vždy túžila nájsť si niečo jednoduché,jasné a účinné. Dnes mám 59, a je to tu. Myslím, že každý rozumný človek aj v mojom veku by mal siahnuť po angličtine. Ďakujeme!

Sep 17, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Prokliky v mailu?
od: Lada

Skvělý trik, brzy využiju. Lidi opravdu rádi soutěží.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu