Jak zvednout zisk v affiliate programu

od Libor Činka
(Praha)

Jak zvednout zisk v affiliate programu aneb recepty na bohatství

Informace pro ty, kteří chtějí násobit tisícové provize z podpory affiliate programu.

Předtím, než začnete číst, jak znásobíte zisky, rád bych podotknul, že ti, kteří se budou držet mých receptů pro zvyšování bohatství, ty zařadím přednostně do seznamu s privilegiem zapojit se do dalších projektů.

A toto jsem napsal už před nějakou dobou s vědomím, že příjde můj Affiliate program. Ten je nyní ZDE s top podporou
partneri.liborcinka.cz


Recept zní:

Z1 + Z2 + Z3 + Z4 + P1

Ingredience jsou:

Z = zajímavost, zajímavá informace jako tip, citát, video, vtip či myšlenka

P1 = Pobídka k návštěvě odkazu s předprodejní ( v počáteční fázi) či prodejní informací.

Výzkumy ukazují, že je potřeba opakované setkání potenciálního zákazníka s informací o produktu, který nabízíte. POZOR, jen málo obchodů se uskuteční napoprvé. Buďte trpěliví a budujte vztah. Většina obchodů se uskuteční až po opakovaném a to zpravidla až kolem 5 - 7 kontaktu.

Je tedy nejpřínosnější vytvořit sérii zpráv, které zveřejníte emailem*, na Facebooku, (ev. Twitteru).

Opravdu nejpřínosnější je vždy shlédnout webinář, seznámit se s prezentací daného produktu, o kterém budete informovat a napsat - na facebook velmi stručně, do emailu i šířeji, co Vás zaujalo, co na Vás udělalo dojem a podobně.

Největší obchody vznikají na základě vztahu. Mám na mysli vztah blízkosti myšlení jako jsou například společné koníčky a podobně. Ten však buď musí existovat z dřívější doby, anebo je potřeba jej diplomaticky založit třeba okomentováním příspěvku na FB té osoby, s kterou chcete navázat/ rozvinout kontakt.

Už jsem psal o vhodném poměru střídání obchodních a neobchodních zpráv. Jestliže je jen asi každá 5 zpráva obchodní, tak by vše mělo probíhat hladce. Je-li však obchodních zpráv více, tak to může nejen narušit vztah, ale i obchod. Je krátkozraké ve snaze vydělat nyní zbourat vztahy, které by mohly být přínosné v budoucnosti.

Čím více se budete touto oblastí zabývat, tím snadněji Vás do budoucna budou napadat i vazby osobní zprávy se zprávou obchodní. Lze třeba citlivě komentovat něčí příspěvky a připsat třeba: Mě osobně pomohlo X.

Pro tvorbu a sdílení zajímavých informací si najděte na internetu citáty, písničky a podobně, které pak zašlete.

Tolik pro dnešek. Můžete se ptát přímým dotazem na email, z kterého jsem Vám psal anebo níže pište do Comments.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka


* Spamování vede k vyloučení ze spolupráce. Zasílejte informační emaily pouze lidem, které máte v seznamu, který vznikl s jejich souhlasem.

Komentáře k Jak zvednout zisk v affiliate programu

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Sep 15, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Affiliate odkazy ve Facebookových skupinách
od: Libor Činka

Odpověď pro Jiřího

To závisí na pravidlech skupiny. Doporučuji je vyhledat, mohou být připnutá hned nahoře nad všemi příspěvky. Podařilo se mi totiž to, že jsem se nechtíc dopustil 5 pamu, protože jsem se díval na to, co je ve skupině zveřejňováno - byly tam affiliate odkazy ač v pravidlech byl napsán jejich zákaz, což mne však při pohledu do obsahu ani nenapadlo hledat. Takže když jsem zveřejnil můj affiliate link, hned jsem byl označen za 5pam era a to přestože tam byly příspěvky proti pravidlům. Správce je prostě neodstraňoval ani alespoň nekomentoval, až si toho všimnul "dbalý člen skupiny" označil mě a tak "černý Petr" vyšel na mě. jakkoli se to snad podařilo vysvětlit, tak to nebylo příjemné.

Sep 15, 2014
Hodnocení
starstarstarstar
Sdílení affilate odkazů ve fb skupinách
od: Jiří

Dobrý den, lze sdílet affilate odkazy v oblíbených skupinách na fb? Řekněme, že jsem členem skupiny fanoušků Jamese Bonda a rád bych na tuto stránku na fb přidal proklik na špionskou kreditku ze smartstoru se zajímavou otázkou. Lze to považovat za spam či nějaké jiné porušení pravidel? Velice děkuji za odpověď.

Aug 17, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Výplata
od: Libor Činka

Petro, měli to napsané hned na přihlašovací stránce.

Aug 17, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Převod peněz
od: PetraO

Dobrý den, jakým způsobem se peníze z boxu převedou na účet, když nikde nebyla kolonka pro číslo účtu, kam mi mají být peníze poukázány? Děkuji, Petra.

Aug 16, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Affilbox
od: Libor Činka

Radomíre, první část dotazu je málo specifická a proto nevím, kam přesně chcete přidat další kampaň. Pokud máte namysli to, že jste zakoupil Affilbox a chcete v něm nastavit novou kampaň, pak se říďte návodem, respektive kontaktujte podporu přímo Affilboxu - nejsem jeho tvůrcem, ale jen uživatelem.

Co se týče druhého dotazu - nenabízíme provizi za proklik na naše stránky. Nabízíme v určitých obdobích provize za prokliky, které vedou ke koupi produktu. Získat provizi v tomto případě je pochopitelně náročnější než jen zajistit, aby přes Váš affiliate link někdo klikl a navštívil stránku, ale na druhé straně jde o provizi v řádech stokorun až tisíců za za affiliate zprostředování prodeje. Informace o termínech těchto akcí bývají zveřejněny na bloku i kalendáři - přímo zde na stránkách JVP.

Aug 14, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Dalsi odkaz
od: Radomir Konecny

dotaz ohledne affilbox...
jak muzu pridat další kampan?
jak dostavat provize za proklik třeba vasich stranek?

May 22, 2013
Hodnocení
starstarstarstar
OSVČ
od: Marie

Právě jsem se přihlásila jako OSVČ, tak se mi informace moc hodí - děkuji. Marie

May 18, 2013
Hodnocení
starstarstarstarstar
Inspirace
od: Iveta

Všechno, co potřebuješ,
K tobě přijde ve správný čas.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu