Jak získat finance díky investování do talentu druhých vás může naučit soutěž typu Superstar

od Libor Činka
(Praha)

Co vás může naučit soutěž jako Superstar o tom, jak získat finance díky talentu druhých? Už mnohokrát jste viděli upoutávky na nejrůznější televizní soutěže menšího, ale i gigantického formátu. V současnosti se chystají další a televizní stanice soupeří, která z nich bude mít lepší show a větší finanční zisk.

To, čím se inspirovat třeba pro příští JVP projekt, je fakt, že televize poskytnou zázemí, ale těmi, které budou "prodávat", jsou lidé z venku. Lidé, kteří projdou konkurzy za které jim nikdo nezaplatí (za energii, který dali do naučení se a zvládnutí toho s čím přijdou) a poté co odborníci provedou hrubý výběr, teprve pak začnou procházet sítem, kdy se stále bude zužovat počet účastníků a stále rozšiřovat množství těch co vypadli. Těm, kteří se přišli předvést, těm nic nezaplatí. Platba je k dispozici až těm nejlepším, kterým TV umožní zviditelnění celonárodního formátu. A takové zviditelnění pak teprve znamená finanční zisk. Protože se však o ně dále budou starat týmy lidí, tak ve skutečnosti z těch všech hudebních a jiných hvězd nebudou milionáři, jak si naprostá většina lidí myslí, ale jsou jen nástroji těch velkých.

I Vy můžete využít tyto principy, můžete vyhlásit soutěž o myšlenkách, které jsou originální, provést vyhodnocení a možná ve více kolech s pomocí různých prostředků (případně včetně dnes nejen populárních, ale i mocných sítí typu Twitter, Facebook atd.) znásobit úspěšnost produktu, který díky nim vytvoříte. Víc hlav víc ví, a toho jsou si vědomi televizní společnosti po celém světě. Tento byznys však můžete namodelovat = " okopírovat".

Co třeba vyhlásit soutěž o originální hru? Jakmile provedete výběr, tak za to skutečně skvělé zaplaťte autorům, kteří by bez Vás a bez soutěže, kterou vyhlásíte, takříkajíc nebyli. Udělejte to systémem Win - Win, tedy výhra - výhra pro Vás i pro ně.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu