Jak vydělat peníze na internetu - slepé cesty

od Libor Činka
(Praha)

Jak vydělat peníze na internetu, aneb co jsou slepé cesty.

Již jsem popisoval řadů lákavých, ale ve skutečnosti nejen nefunkčních, ale hlavně nebezpečných cest. Mezi slepé cesty s ohromnými riziky, patří hraní v on-line kasínech.

Mezi hesla, kterými lákají různé stránky ke hraní patří myšlenka: "Na rozdíl od reálného kasína vám nikdo na obrazovku nevidí". To je naivita anebo něco mnohem horšího. Možná by Vás překvapilo, že právě mnozí vykukové využívající software, kterým Vám vidí na obrazovku, používají taková lákadla. Dokonce mají pokoje vybavené mnoha obrazovkami na kterých vidí několik hracích stolů najednou a řídí tak velmi efektivně elektronické okrádání.

Už v minulosti mne velmi zlobilo, když jsem se v kouzelnickém klubu naučil hru s poháry a míčky a pak viděl, že namísto zábavného triku to zneužívají skořápkáři.

Jako pro mnoho kouzelníků se mým vzorem stal Harry Houdini, který právě proti podvodníkům bojoval. Ti používají propracovanou psychologii, které podlehnou nejlépe ti, kteří si myslí, že jsou dost chytří. Skořápkáří pracují ve skupinách, přičemž nalákají druhé k hraní tím, že jakoby náhodou přijdou k tomu, kdo hru nabízí, vadí pár stovek a poté co vyhrají - přičemž pečlivě sledují, kdo další sleduje hru a pak, když vycítí, že dotyčný "pochopil" jak vyhrávat, tak odchází. Lapená osoba byla mnoha způsobe vedena k představě, že je to lehké a začne sázet. A skutečně, začne vyhrávat. Jenomže s jídlem roste chuť a jakmile dotyčný vsadí vše co má (a někdy dojde i na mobil či i klíčky od auta až dům) tak prohraje. Netuší, že vše byl podvod od začátku až do konce pečlivě připravený. Netuší, že o prohru se postarala jeho vnitřní představa o chytrosti, vzdělanosti.

Vždy si pamatujte, že v jakémkoli oboru najdete lidi, kteří jsou poctiví a zároveň tam najdete i ty nepoctivé. Všude najdete odborníky a amatéry. Najdete laiky, kteří naivně šíří lži na které naletěli. A bohužel se setkáte i s profesionály, kteří zneužívají co se dá pro jejich osobní obohacení.

Právě inzeráty s návody jak vyhrát na internetu, jak oškubat kasína jsou připravována těmi, kteří je buď provozují anebo využili softwarových chyb proto, aby se nabourali do počítačů hráčů.

A možná už tušíte, jak budou hry probíhat. Velmi podobně jako u skořápek.

Buďte moudří a vyhněte se všem hazardním hrám.
Libor Činka
psychoterapeut

Souvisící články:

Jak zbohatnout o tisíce denně díky ruletě?
Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu