Jak vydělat peníze, které potřebuji mít k danému termínu?

od Sabina
(Spain)

Dobrý večer!
Mám takovou patovou situaci. Jsem v zahraničí, nemám práci, dochází mi úspory a najít zde práci je velmi těžké,jelikož je po sezoně. Do 14ti dnů musím zaplatit celkem 1000euro za nájemné atd. a nemám v ruce absolutně nic. Myslíte si, že je možné za takové situace vydělat si 1000 euro?
Děkuji za odpověď.
Sabina

Odpověď Libora Činky:
V okamžiku, kdy má člověk zažité používání JVP systému, jestliže má internetové stránky, produkt ať už fyzický či infoprodukt, a jestliže má databázi kontaktů, které nasbíral legálně prostřednictvím svých stránek, pak je možné vydělat peníze takřka ze dne na den.

Jestliže má člověk jen znalosti JVP a zatím je nerealizoval, tak má pořád šanci vydělat si tím, že pomůže někomu jinému vydělat si peníze. Například známému, jehož obchod strádá může pomoc vylepšit internetové stránky, napsat poutavé texty, vylepšit reklamu.

Ve světě existuje mnoho lidí, kteří tím, že mají Facebookový profil s mnoha přáteli a informují o svých zkušenostech s produkty, tak je jejich výrobci platí za to, že šíří povědomí o jejich produktu. Vždy je však potřeba jednat v souladu s pravidly a zákony. Pokud člověk například poruší pravidla platná pro reklamy na FB, může být jeho profil zablokován.

Existuje velké množství postupů, jak si férově vydělat peníze ke konkrétnímu datu, vždy je však potřeba využít zdroje, které jsem popsal. Musí tedy existovat produkt a je potřeba o něm informovat, ideálně opakovaně, buď velké množství lidí, anebo malé avšak z oblasti cílených zájemců.

Je možné vydělat tím, že mnoho lidí koupí něco, z čeho získáte malé procento peněz od každého - třeba 1000 lidem prodat něco z čehož máte provizi 1 euro od každého anebo prodat něco třeba 1 zájemci za částku z níž je pro Vás provize 1000 euro.

Oproti laické představě je druhý způsob snadnější. Je snadnější a rychlejší například mluvit s dvaceti lidmi a prodat jednomu auto, než kontaktovat 10 000 lidí a prodat deseti procentům.Komentáře k Jak vydělat peníze, které potřebuji mít k danému termínu?

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 04, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
Informace o výdělečné činnosti
od: Kratochvíl

Prosím o informaci o nabízené výdělečné činnosti.
Děkuji
Kratochvíl

Odpověď Libora Činky:
Nejde a konkrétní výdělečnou činnost, ale o systém, díky kterému vybudujete svoje úspěšné podnikání. Nejde o to dělat nějakou práci pro někoho jiného, ale o práci, která Vás naplňuje a kterou s pomocí JVP převedete do výdělečné formy ( odborný termín pro takové zpeněžení je monetizace). JVP Vám pomůže najít co nejlukrativnější zaměření, zviditelnit se, získat zákazníky, vydělávat tím co Vás naplňuje. Jde o nejpropracovanější systém, který nemá v Česku ekvivalent.

Oct 29, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
dekuji, ale prece jen...
od: Anonymous

vite,ziju na Mallorce,sezona je tady do rijna...v praci jsem skoncila 15.rijna. od te doby hledam praci. Obesla jsem mnoho hotelu a restauraci, ale vsichni ted zaviraji a nejdriv oteviraji za 1-2 mesice. Na internetu jsem rozeslala zivotopisy, mluvim nemecky, anglicky, spanelsky, ale nikdo se mi ani neozyva. A prace tady take neni mnoho. Verila jsem celou dobu, ze se mi podari neco najit a dokazu tady prezit zimu a v lete zase zacne bussines. Tak jsem si pronajala byt, kde jako vsude clovek musi platit nejake kauce apod.a zbyly mi penize tak na mesic zivota. Do 15.listopadu musim zaplatit najem na dalsi mesic a penize nikde...vcera vecer se mi poprve nekdo ozval a dnes jdu pracovat jako tanecnice na jednu diskoteku. Trochu pozitivni zprava. Aspon nejake penize, ale nevim jestli jsem tam schopna vydelat na najem. Kazdopadne jsem ted v zacarovanem kruhu a nevim kudy kam.
Dekuji Vam za Vasi podporu
s uctou Sabina

Odpoved Libora Cinky:
1. Mate-li tam nejake zname, tak radeji jdete na tu diskoteku spolu. Muze to byt regulerni prace, ale take to muze byt neco, cemu byste se radeji vyhnula.

2. S Vasimi jazykovymi znalostmi byste mohla najit praci naprilad pres:

http://www.guru.com/

http://www.elance.com

respektive:
https://www.elance.com/q/find-work/online-work-overview/


Oct 29, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Nadeje
od: sabina

Dekuji za brzkou odpoved...verim, ze mate pravdu, nicmene mi to muj problem momentalne vyresit nemuze, protoze nemam ani jedno krom internetu...vim, ze dokazu tyhle penize udelat kdykoliv, ale momentalne jsem v casovem presu, dny ubihaji a jedine co mi ted zbyva, je nadeje, ze ty penize vykouzlim, nejak se ke mne prikutali nebo najdu nekoho, kdo me zamestna a zaplati denne...apod.
a tak mi dochazi, ze uz tech moznosti nezbyva mnoho...
snad jen neochvejne verit ...
S pozdravem Sabina

Odpoved L.Cinky
Sabino, nadeji nejspise vykouzlite tím, ze napisete seznam 5 x 5 cinnosti, kterymi se daji vydelat penize, predtim, nez jej date do kapsy, abyste pak napsala seznam 7 x 7 veci, a ten dala nekam jinam - napriklad prilepila na zrcadlo v koupelne. Druhy den bez divani do predchozich seznamu napiste seznam 9 x 9 veci. Pak si vyberte tri kroky, ktere potrebujete udelat, abyste zacala realizovat ze seznamu vybranych cinnosti. Muze Vam pomoci se podivat v okoli, kde bydlite - nemusite se nechat zamestnat v prvnim Mc Donaldu, nicmene muze to byt cesta uvazovat podobne.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu