Jak si založit Facebook, abych JVP využil ještě lépe?

od Libor Činka
(Praha)

Jak si založíte email na Google

Jak si založíte email na Google

Jak si založíte email na Google Jak si pomocí gmailu založíte profil na FB Gmail - ový účet je připraven pro úspěšné podnikání jako žádný jiný

Jak si mám založit Facebook, abych systém Jak Vydělat Peníze využil ještě lépe?

Systém JVP funguje bez nutnosti používat Facebook, ale velmi doporučuji, abyste si Facebookový profil založili. Umocníte tím možnosti JVP.

Jak jej založit:

1. Nejdříve doporučuji založit si email na http://www.google.cz/

2. Obrázek výše z http://www.facebook.com Vám napoví jak založit Facebookový profil s využitím emailu z Google. (Obrázky zvětšíte tím, že na ně kliknete)

Bude to pro Vás velmi časově úsporné, až začnete využívat JVP. Ušetříte tak nejen čas, ale i peníze.


Už jenom tato rada má velkou cenu, protože může ušetřit tisíce korun a zjednodušit podnikání, protože za postupy, které díky tomu s JVP můžete používat, byste jinde platili velké částky. Díky JVP je zvládnete sami a prakticky zadarmo.

3. Trpělivě se seznamujte s Facebookem. FB je pro mnoho lidí na začátku matoucí a netuší, jaký v sobě má potenciál. Facebook může připomínat kámen, který po opatrném opracování ukáže, že je uvnitř diamant.

Komentáře k Jak si založit Facebook, abych JVP využil ještě lépe?

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 04, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Jak vydělat peníze? JVP
od: platinum1972

JVP potřebují znát jak majitelé tak i manažeři velkých firem, aby se vyhnuli chybným rozhodnutím, tak i drobní podnikatelé.
JVP není o rajčatech, ale podobá se práci pěstování krásných plodů. JVP není o zasazení do půdy, která je zastaralá a pro růst nevhodná. JVP je o čerstvosti, vitalitě a budoucnosti. Prodej a podnikání, které je poctivý pro všechny zúčastněné. Nejdříve se podíváme na kvalitu Vašich myšlenek, protože pro úspěch musí být čerstvé. Pak ověříme tvrdá data a postavíme libovolný byznys na pevné základy odpovídající době, které odolají i krizím. JVP je náskok nad více než 90% ostatních, často nad 99%.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu