Jak se naprogramovat na bohatství


Pro získání nahrávek klikněte na tlačítko nad čarou.

Moje hluboká psychologická zkušenost je, že za naprostou většinou úspěchů je stav opravdu hypnotického zaměření na dosažení cíle. 

Mnozí lidé mají v hlavě naivní představu dosažení bohatství, aniž tuší, že jim byla vsugerována příběhy v pohádkách a filmech. Dětský mozek je náchylný na naprogramování, které se pak neviditelně přenese do dalšího života.

Poutavé filmy jsou často na hranici působnosti hypnózy. Člověk se snadno ztotožní s myšlením hlavní osoby a uvěří zjednodušenému filmovému pohledu na život. 

Jakožto hypnoterapeut se setkávám se skutečností, že lidé si nechají společností ( rodina, škola, známí, kolegové) vsugerovat nesmysly o vydělávání a bohatství i v pozdějším věku. 

Vydělávat velké peníze a zbohatnout rukama je možné jen pokud hrajete tenis, golf, fotbal, hokej, anebo jste-li plastický chirurg. A to navíc jen v případě, že patříte mezi špičku. 

Poctivě vzniklé bohatství je v pořádku, protože umožňuje štědře pomáhat. Jenomže jak doopravdy vzniká? 

Nevzniká nalezením pokladu, uhádnutím tří hádanek či osvobozením princezny. To je zrovna tak pravděpodobné jako vyhrát ve Sportce tak velkou sumu, která člověka na roky či celoživotně zabezpečí. O sázení to opravdu není. (V  rušném Las Vegas vyhrává velkou výhru, aniž prosázel celé jmění jen jeden člověk z miliónu.) A není to ani o tom, jakou školu člověk vystuduje. Škola je jen nepatrný kousek toho, co může pomoci bohatství. Setkávám se s lidmi, kteří poctivě zbohatli, aniž mají tituly, a aniž dělají to, co dělá většina. 


Co je to bohatství se na školách neučí, a tak pochopitelně většina lidí nevěří, že může zbohatnout. 

Jak se naprogramovat na bohatství

Nejspolehlivějším a nejrychlejším způsobem jak to změnit je hypnotický trans, v kterém je možné přeprogramovat to, co jste dlouhodobě považovali za jednoznačně dané a tím jste se připravovali o bohatství. Budete moci ušetřit i roky života. 


Sám jsem roky života tápal. Zahraniční zkušenosti a výcviky v hypnóze to vše změnily. Proto jsem po letech čerpání zkušeností, ověřování v praxi,  vytvořil speciální hypnotické nahrávky a doplnil je o cenné informace. Rád bych navázal na přísloví: Vědění je moc.” a nabídl Vám MOC vylepšovat Váš život a život Vašich blízkých. Čím více lidí má poznání, tím méně totiž mohou být manipulováni. Vědění přináší bohatství a svobodu. Čím méně je primitivních postupů rozšířených v společnosti, tím lepší životy mohou lidé prožívat. 


Používejte nejvyspělejší vědění a postupy a budete patřit mezi nejbohatší.  


Hodně úspěchu Vám přeje 

Libor Činka 

hypnoterapeut, 20 let trenér manažerů v největších společnostech

autor bestselleru Ovládněte svůj mozek


Krátká ukázka 
z rozsáhlého systému, který je pro účastníky výzkumu zdarma. 

(Ukázka se otevře na nové stránce.)

Poslouchejte se zavřenými víčky v klidné místnosti, abyste se mohli plně soustředit ( úspěch zásadně závisí na koncentraci) a používat pro všechny nahrávky sluchátka nasazená tak, aby označení R - Pravá bylo na pravém uchu a L - Levá na levém. 

Podrobné instrukce obdržíte během pár minut.