Jak reagovat na agresivní komunikaci a vyhrožování

od Libor Činka
(Praha)

reakce na nadávku

reakce na nadávku

reakce na nadávku reakce na vyhrožování

Jakmile se pustíte do dělání něčeho, co je méně obvyklé, tak se budete setkávat se slovními útoky. Je důležité pochopit, že zkrátka k úspěchu patří to, že druzí budou zaujímat protichůdná stanoviska.

Jak reagovat na agresivní komunikaci, abyste mohli být v klidu?

Výše najdete snímky z mé komunikace s lidmi, kteří aniž by mne znali, tak mne slovně napadli. Stačilo, abych na svých stránkách, (nikoli na Facebooku) nabídl ke stažení DEMO verzi svého Video kurzu Hypnózy. Možná to napsali jen tak, aby něco napsali, což se jednání lidí, kteří zrovna moc nepřemýšlí a tak se na takovou osobu můžete dívat shovívavě.


Brzy přidám obrázky z další komunikace, která se vyskytla viz přepis níže:

Moje reakce (uhádnete jemnou strategii obsaženou v mé odpovědi)
Neviditelná mezera v kódu programu či tečka namísto čárky může znefunkčnit celý program. Stejné je to s programy v podvědomí. Jen profesionál s praxí rozumí tomu, jak náročné je přeprogramovat myšlení lidí, kteří nejsou ochotni se učit a považují IT za z divné planety. Nelogicky generalizují obtížnost a přitom se stačí ponořit do libovolného oboru a stát se expertem. Experti, kteří skutečně pomáhají, si zaslouží peníze. Už i zkušení psychologové vědí, co je zkratka z pc oblasti GIGO. Na tom závisí funkčnost programu i v biopočítačích. Smutné je, že většina lidí ví více o svém mobilu či televizi více než o tom, jak používat mozek o podvědomém jazyku nemluvě.
Pod hladinou, nikoli však vody, pracující programátor - L. Činka


Hypnóza není móda a nelze ji tedy zkoušet, lze ji pouze dělat. I dobře padnoucí boty se rozchodí, jen když se nosí. Zkusit jít v nových lodičkách na ples nemusí přinést takový pohodový tanec, jako v nich jít tancovat opakovaně. L. Činka - hypnoterapeut

Podívejte se na texty odpovědí a napište do Comments, jak působí. Taky můžete napsat nový příspěvek a jednoduše uvést nadpis článku ke kterému má vztah.

Proč jsem reagoval takto? Promyslete to, můžete velmi získat.

Komentáře k Jak reagovat na agresivní komunikaci a vyhrožování

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Dec 13, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Re:
od: Miloš K.

Bol to zrejme jediny sposob ako zareagovat. Dali by sa samozrejme taketo reakcie odignorovat. Lenze vasa odpoved dala sancu vzbudit zaujem, alebo aspon sancu pre prispievatela takehoto nazoru zamysliet sa uz len z dovodu vyzdvyhnutia rozdielnosti "hypnozy" a hypnozy. Myslim tym to, ze ked dvaja robia to iste, nemusi to byt zakonite vzdy to iste. Pravdou je aj to, ze niekto z nejakej priciny napise do diskusie mozno uz len aby nieco napisal, ale na dalsiu debatu uz nema seriozne argumenty a tak sa zmoze iba na zovseobecnenia a debatu na koniec aj nasmeruje niekam do out-u.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu