Jak poznat stranu pro poslech

od Milada
(Brno-venkov)

Dobrý den či večer. Mám prosbu o radu... Jsem laik, co se týká techniky. Bohužel mám starší sluchátka Labtec s kabelem na připojení k PC. bohužel na nich není označení pro pravé či levé ucho. Sice jsem někde vyčetla, že sluchátko s kabelem patří na levé ucho, nicméně prosím o radu.
Preventivně nahrávky celou dobu poslouchám ráno i večer dvakrát - jednou na pravém a jednou na levém uchu... Ležím s chřipkou, tak mi to časově nevadí.
Ještě mě zajímá (když jsem doma a mám v podstatě klid), jestli se může nahrávka poslouchat vícekrát než jenom 2x za den. pokud ne, proč, jaký je důvod ?
Jinak abych se podělila o informace. Nahrávky jsou úžasné, konečně se mi začínají během poslechu objevovat obrazy sice ještě v mlze, ale ostrosti a následné realitě věřím. Vidím, jak otevírám kabelku a v ní jsou balíčky pětitisícových bankovek, rovněž vidím peníze ve své peněžence, vidím, jak sedím za stolem a jednám ze zákazníkem o prodeji nemovitosti a následně jak vystavuji fakturu na vysokou sedmimístnou částku (reálný obchod, který již řeším delší dobu a najednou vidím kupujícího i peníze)...Úžasné, doteď jsem to neviděla ani ve snu, přesto jsem věřila, že se obchod povede. Nyní již ani ve skrytu duše nepochybuji...a další obrazy.
Dokonce si začínám myslet, že nemám žádnou chřipku, i když mi teče z nosu, očí,...potím se , ale že v těle probíhá čistící proces(prášky nejím), nechávám tělo samovolně se porvat...
má někdo i s touto reakcí při poslechu zkušenost ?

Děkuji za rady a přeji všem spoustu prožitých obrazů zrealizovaných v praxi

Komentáře k Jak poznat stranu pro poslech

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 19, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Tak jak jste to vymyslela je to fajn
od: Libor Činka

Tak, jak jste to vymyslela - s otáčením sluchátek - je to fajn nápad.

Jinak proč poslouchat maximálně 2 x denně:
Více poslechů by naopak mohlo vést k útlumu v důesledku přílišné regenerace. To je však možné porušit, pokud se uzdravujete z předchozí chřipky, pak je možné nahrávku použít častěji než dvakrát denně. Jakmile je člověk fit, tak opravdu jen 2 x i z toho důvodu, že čas je důležité investovat do profitabilních činností.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu