Jak jít dál?

od Andrea
(Sedlčany)

Jsem matka, co chce pro svou rodinu víc svobody, ženská, co chce dělat věci, které davají smysl a přinášejí něco ... dobrého(to je asi to slovo, i když zní hrozně:). Před MD jsem si říkala, že musím něco vymyslet, něco, jak si pozměnit život, ale čas jde, ale nápad a jeho realizace zatím není. Ale jo, je několik věcí, které by se asi dali dělat, ale netušim, jestli je možné se tím uživit. Zkušenosti se samostatným podnikáním nemám, až na nějaké maličkosti a celkem nepříjemné MLM.
V denodenním životě mám problém najít ten čas, něco začít, pokračovat, vypylovat, dokončit. Nevím, jak mám věci zkloubit. Když mám nějaký nápad, často se nadchnu, ale překonat po cestě překážky, už není tak snadné a nevydrží mi chuť to dotáhnout. Ehm, takhle jsem začala už víc věcí a před něčím se nakonec zastavila. Mateřská je výborný čas, kdy se dá něco nového začít. Ale mám problém, asi nejvíc sama se sebou. Nevím, možná se něco podaří, možná budu znovu zaměstnanec, oboje může přinést spokojený život. Ale žít svobodněji, přizpůsobit svůj život rodině a svým hodnotám by mohlo být krásný a rozhodně plnější.

Komentáře k Jak jít dál?

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Oct 03, 2016
Hodnocení
starstarstarstarstar
Tip
od: Libor Činka

Hezký den, podívejte se do odpovědi, kterou jsem napsal na : https://www.jak-vydelat-penize.com/lze-podnikat-bez-kapitlu.html

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu