Informace za milion

od Libor Činka
(Praha)

Jaké cenné informace potřebujete? Informace v hodnotě desítek tisíc, stovek tisíc i milionů? Jak zjistíte, jaký je či bude zájem o vaše produkty či služby? Jak se dozvědět, co si lidé myslí o projektu, který chystáte? Jak se dozvíte, jak by měl vypadat produkt, aby se prodával? A jak zjistit, jak lidé vnímají produkt, který již existuje?

Odpovědi na předchozí otázky jsou nesmírně cenné.

Ze systému JVP už asi znáte tip jak na to. Variantou, která přináší podrobné analýzy včetně grafů a umožňující získat odpovědi na výše uvedené otázky je zadat průzkum pomoci dotazníku, který nabízí stránky
www.vyplnto.cz

Jen za pár minut můžete mít online dotazník, který na internetu zjistí to, co potřebujete. Můžete zadat průzkum a zaplatit za délku sledování i množství a podobně. Pokud využijete variantu zdarma, tak za to nic nedáte, nicméně má svoje omezení.


ZDARMA však mají majitelé systému JVP možnost využít CMP viz:
CMP pro majitele JVPAbyste je získali, doporučuji následující před-testování: Promyslete otázky, ukažte je někomu ve vaší blízkosti a získejte odpovědi i reakce na to, jak na ně dotazník působí. Pak teprve využijte uvedenou službu na www.vyplnto.cz


Teď už víte, jak vám dotazník zdarma pomůže zjistit, co prodávat. Máte na dosah ruky informace v ceně desítek tisíc a možná i za MILIONy.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu