Infoprodukt - maskovaný katalog

od Libor Činka
(Praha)

Na tomto místě se seznámíte s zajímavou a poměrně snadnou metodou, jak vytvořit infoprodukt - IP.

Kniha "Klíč - Odhalte tajemství zákona přitažlivosti a získáte, po čem toužíte" od Joe Vitala je zajímavou inspirací, jak může vypadat IP.

Na první pohled se kniha "tváří" jako to, co je avizováno názvem.

Jakmile se však začtete s pohledem člověka, který ví, že je možné vydělávat tím, že nabídnete zajímavé informace, do kterých však vsunete nenápadnou reklamu, tak Vás kniha obohatí poznáním, jak to můžete udělat i Vy.

Můžete si vybrat třeba téma Jak jsem vypěstoval svou zahrádku a do příběhu z Vaší zkušenosti zakomponovat jména surovin, pomůcek, výrobků a kontakty na místa, kde je mohou získat.

Je-li to vycházející z Vaší zkušenosti, tak je taková reklama buď prvnímu pohledu čtenářů skrytá anebo jim nevadí, protože jim nabídnete cenné informace.

Koneckonců do příběhu můžete vložit pasáže popisující problémy, které jste měli a které jste pomocí uvedených zdrojů překonali. Čtenářům tak ukážete, čeho se vyvarují a co jim ušetří čas. Dozvědět se něco, co by se jinde nedozvěděli může mít velkou cenu a proto, bude-li to citlivě podáno, tak to nebude čtenářům vadit a nebudou to vnímat jako reklamu.

Můžete si Vitalovu knihu a jeden z jeho stylů vydělávání představit tak trochu jako textový Receptář nejen na neděli či Rady ptáka Loskutáka.

Někteří tvůrci infoproduktů tohoto typu samozřejmě vydělávají hlavně honorářem za reklamu pro několik z v IP zmíněných podnikatelů. Ti však nesmí být v přímém konkurenčním vztahu.

Co Vás baví, jaký koníček máte a jaké zkušenosti můžete popisovat? Co Vám pomohlo? Co ještě? Přemýšlejte a pište. Budete moci vytvořit IP, který můžete prodávat anebo jej použít jako Virální produkt pro zvýšení návštěvnosti stránek, které prodávají něco dalšího anebo jen obsahují PPC reklamu s v IP uvedenými produkty.

Navíc díky takovému IP můžete získat pověst odborníka v dané oblasti a to má cenu ohromující.

Další souvisící texty, kde najdete cenné informace na téma Infoprodukt najdete přes:

Infoprodukty - rozcestník na následující

10 žhavých oblastí pro tvorbu infoproduktu
Grafika - Efekt - Web - InfoProdukty
Infoprodukt - maskovaný katalog
Infoprodukty a hudba, kterou můžete využít zdarma
Jak chránit infoprodukty před neoprávněným kopírováním
Jak rychle vyrobit infoprodukt
Jak vymýšlet produkty kreativně
Jak vyprávět na papír a vydělávat
Jak zpracovat info-produkt v MindManageru
Program na tvorbu ebooku
Royalty free zdroje
Za kolik prodávat?

Pište a ptejte se

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu