Hypno zisk a jeho vznik

ABCentrum úspěchu, 15. ledna 2013

Ve své praxi kouče, terapeuta se setkávám s mnoha smutnými lidskými příběhy. Zrovna nedávno mne jedna klientka požádala 
o setkání, přičemž svůj email uzavřela slovy: Doufám, že ze mne během jednoho sezení uděláte milionářku. Na to jsem jí logicky napsal: Nemohu Vám pomoci v ... doufám, že ze mě uděláte ze dne na den milionáře. V minulém roce jsem pomohl svými znalostmi psychologie několika lidem k 7 ciferným ziskům, ale museli jednat dle mých instrukcí.

Provokativní myšlenka a úleva od deptající práce

Mnoho lidí se nachází v situaci, kdy si nemohou dovolit vícekrát jezdit za mnou, a tak jsem v minulosti vytvořil systém JVP, který stále upravuji, aby ušetřili peníze, protože by si z našich sezení nemuseli zapamatovat vše potřebné.

Pokud byste byli v mé kůži, pokud byste jako já prahnuli po tom dělat a nabízet jen to nejlepší, tak byste pochopitelně nechtěli ztrácet čas a opakovaně vysvětlovat mnohokrát týdně dokola základní principy. Věřte mi, že po čase by Vás nebavilo ani za cenu podnikatelské konzultace 2500,- Kč za 90 minut, být jak kolovrátek a říkat dokola i ta největší moudra a zkušenosti. Je totiž tak mnoho lidí, kteří mne žádají o pomoc, že už se tím někdy cítím zavalen. Předtím, než Vám prozradím, k čemu mne to vyprovokovalo, můžete si přečíst pár skutečností.

Milión za 24 hodin - nový sport

Vydělat milión za 24 hodin však není žádné sci-fi, pokud máte znalosti předních světových špiček. Světové špičky, jako Frank Kern, B. Burchard, R. Deiss ... od kterých jsem se kdysi začal učit, abych se vůbec jako psychoterapeut uživil, již pár let mezi sebou soutěží v tom, kdo z nich vydělá milión rychleji. Neznám aktuální rekord, ale v roce 2012 to bylo pod 10 minut.

Může Vám poklesnout čelist, možná si poťukáte na čelo. Nejde však o to,co si myslíte, ale o to, co je realita, jež však byla za hranicemi vašeho vědění. Mnoho lidí něco odmítá, ale když se jich při koučování zeptám, kolik stovek hodin se danou oblastí zabývali, 
a zda používali nejvyspělejší postupy, tak těm chytrým dojde, 
že jen tak plácli na základě svých neúplných znalostí.

Chcete být rekordmany v rychlosti zábavného vydělávání?

Už i v Česku je několik lidí, kterým jsem pomohl k velkým ziskům a už i u nás padl rekord ve výši překračující milión a to navíc rychleji než za jeden den.

Pochopitelně však nejde člověku, který nemá žádnou zkušenost pomoci dosáhnout něčeho takového. Proto moje koučování trvá řadu hodin pro získání hlavních předpokladů.

Provokativní myšlenka - zoufalá ženy s dluhy, které vytvořili 
s manželem, mne dovedla k realizaci toho, o čem už delší dobu přemýšlím a tím je program, který můžete využít, aniž mne navštívíte.  Ten Vám pomůže mnoha způsoby k ziskovému myšlení. 

A kvalita myšlení vytváří kvalitu jednání.

Hypno zisk je výsledkem mnohaletých zkušeností. 

E-program hypno zisk

Nový e-program obsahuje:

 • Vyspělá technologie stimulace mozku v pásmu Theta vln pro implantaci cenných informací do vaší mysli pro finanční prosperitu. Plus nově dodaná stimulace S91331 pro nové vhledy. 
 • Upgrade finančního a podnikatelského myšlení
 • Jak vydělat nejvíce - kybernetika úspěchu
 • Co se zaručeně nepřednáší na žádné vysoké škole a jak 
  z toho profitovat
 • Jak Vás malá změna v počítání zbaví rizika velkých ztrát a jak přemýšlet jinak
 • Jak předpovědět Vaši finanční budoucnost
 • Jak odstranit myšlenkové vzorce, díky kterým většina lidí zůstává v nedostatku
 • Velmi komplexní hypnotická nahrávka v délce 35 minut
 • Fórum pro dotazy a odpovědi
 • Metamyšlením k M ziskům
 • Tipy a zdroje pro úspěch
 • a mnoho dalšího, co vyvolalo nadšené reakce uživatelů 


Program Hypno Zisk obsahuje speciální MP3 využívající nejmodernější psychologické poznatky pro dosahování cílů z oblasti Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační hypnotické komunikace.

Uslyšíte hypnotický hlas Libora Činky mezi Theta vlnami jedné
z nejpokročilejších technologií harmonizace mozku.

HZ je nově po rozšíření v lednu 2015 přibližně 4 x obsáhlejší
než Hypno Triumf. 

Program získáte pouze v eshopu CETROS viz sekce 
Produkty / Elektronické produkty.

Už třikrát jsem poslouchala Hypno Zisk a musím říct, že to, co se děje teď, je naprosto nepopsatelný rozdíl. Myslím, že je ještě brzy nějak hodnotit vliv Hypno Zisku. Kdysi jsem používala psychowalkman, kvůli poruchám spánku. Jenže tohle je naprosto něco nesrovnatelného. Když jsem slyšela o “upgradu” pro myšlení, trošku jsem pochybovala, ale teď už nepochybuji, jen se těším, co se bude dít dál. Nechci už toho psát mnoho, ale ještě aspoň jednu z mnoha věcí, které se mi teď dějí je, že mi teď v posledních pár dnech několik lidí řeklo, že mi to nějak líp myslí než donedávna. Obdivují mě, jak snadno nacházím slova tam, kde jim docházejí a jak rychle reaguji a že si se mnou daleko líp popovídají než dřív. Přeji všem mnoho radosti při tvoření. Děkuji pane Libore, ač ještě nevím přesně, kam mě to dovede, už teď se mi to líbí :) 
S pozdravem Magda C. 


Uz po prvnim poslechu HZ se mi zdaly prapodivne veci, rano jsem nemohla dospat, u me rarita, jsem sova. Cele dopoledne mi naskakovaly nove a nove napady na muj Projekt, ktery pripravuji. Jsem nadsena, dekuji pane Libore. 
Adela 

Vlastním od Vás několik produktů zejména NLP, Hypno-triumf a také Hypno-zisk. Proto jsem byl velmi zvědav, co se mnou udělá Hypno-triumf, když s NLP jsem se za pouhé 3 měsíce dostal, dál než za posledních 25 let. To, co se mi přihodilo po 7 dnech poslechu mě však dostalo. Do té doby se nedělo nic zvláštního, zřejmě jsem ladil mozek a připravoval vhodnou půdu. Včera po sedmém poslechu přišla inspirace k JVP, shlédl jsem několik videí mimo jiné i Vaše na Youtube a v mé mysli se mi vytvořil projekt, co konkrétně udělat, kde a jak. Takový skok jsem opravdu nečekal. Těším se na to, co dalšího přijde mezi spánky, protože něco takového za použití zastaralých názorů, metod a zejména neproduktivního myšlení by nebylo vůbec možné. Moc Vám za to děkuji. 
Radek Procházka 


Dnes som opäť počuval hipno zisk… a niekam ma to vtiahlo..vôbec netuším ako sa to stalo no bolo to veľmi príjemné ..bol som v nejakej inej dimenzii. Úžasne !!!!!
Rastislav Ilčík - kouč, autor knihy Smer úspech 


Nahrávku jsem zatím poslechla jen jednou, niméně jsem z ní naprosto unesená. Už mám zkušenosti s Hypno Triumfem, ale tohle je naprostá pecka. Po poslechu jsem se cítila velmi příjemně uvolněná a v mé hlavě začal roj inspirujících myšlenek co můžu a mám udělat, abych se posunula ke svým cílům a přáním – ke svému úspěchu. Jsem vážně nadšená a moc díky. Krásný den a DĚKUJI!!!! 
Lenka Jiráčková

Pozor,  cena se bude zvyšovat a tak využijte možnosti životní investice nyní a získejte zdarma všechny updaty, doplňky, které budou v dražší verzi. 

POZOR! Program je povoleno poslouchat pouze na klidném místě v sedě a nejlépe se zavřenýma očima. Je důležité nastavit si hlasitost na příjemný poslech nejlépe ze sluchátek. Zákaz poslechu při řízení vozidel, práci s elektrickými nástroji či práci ve výškách. Zákaz poslechu osobám s kardiostimulátory, osobám užívajícím léky na psychiku a těhotným ženám bez konzultace s lékařem. 

Informace 
Hypno Zisk je vhodným doplňkem k systému JVP - Jak Vydělat Peníze, nicméně lze jej používat zcela nezávisle. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg

Co napsali o HZ? 

...To, co se mi přihodilo ... mě však dostalo. ... po sedmém poslechu přišla inspirace ... a v mé mysli se mi vytvořil projekt...Takový skok jsem opravdu nečekal. ...něco takového za použití zastaralých ... metod ... by nebylo vůbec možné. Moc Vám za to děkuji. 
Radek Procházka 

... tohle je naprostá pecka. Po poslechu jsem se cítila velmi příjemně uvolněná
a v mé hlavě začal roj inspirujících myšlenek co můžu a mám udělat, abych se posunula ke svým cílům ...
Jsem vážně nadšená a moc díky. 
Lenka Jiráčková


Informace o akcích najdete na Blogu