logo for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com
leftimage-3col for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com

Home > Hypno Triumf

Hypno Triumf

Nový program vytvořený na základě 20. let zkušeností v oblasti osobního rozvoje, hypnoterapeutem Liborem Činkou je k dispozici všem, kteří chtějí jít za úspěchem. Je pro všechny, kteří se chtějí stát osobnostmi budoucnosti.

Pozor, akce Hypno Triumf zdarma jako bonus
bude ukončena ve 23:32 dnes v neděli 9.12
.
Pokud chcete HT, rychle sjeďte dolů k informacím o získání bonusu.

Hypno Triumf

Program obsahuje speciální MP3 využívající nejmodernější psychologické poznatky pro dosahování cílů z oblasti Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační hypnotické komunikace.
 

 

Děkuji za zaslání nahrávky Hypno Triumf. Je strhující, dynamická, jasná. Je velmi inspirativní, takový hypno-energy drink pro ty, co chtějí nastartovat svou změnu.
Ještě jednou děkuji!
Jana H.


Som nesmierne vďačný za neočakávaný bonus
v podobe nahrávky. Pri počúvaní som prežíval veľmi príjemné pocity nadšenia, odhodlania a vnútornej sily. Prechádzal som sa vo svojej vízii a citil som, že som tam, ako keby to bola skutočnosť. Po skončení nahrávky som sa plný elánu pustil doplnenia svojej vizie. Okamžite zmizli pochybnosti o tom, či to, na čom pracujem, je dosť dobré. Náhrávku som počúval, keď som sa vrátil z práce. Cítil som sa trochu fyzicky unavený, no po vypočutí nahrávky, únava opadla.
Tá nahrávka je fantastická pomôcka. Niekedy je trochu náročné si nájsť čas a meditovať, ale s touto nahrávkou to bude hračka. Cítim sa pri jej počúvaní veľmi príjemne.
Ďakujem Rastislav Ilčík

 

Komentář autora Libora Činky:

Je mnoho důvodů, proč nahrávka takto působí,
jeden z nich má speciální působnost na muže
.

Triumf je odlišný od čehokoli, s čím jste se mohli setkat
jak u nás tak i v zahraničí.

  • Dosahujte libovolných cílů

  • Překonávejte snadno překážky

  • Nechejte odplynout deprese

  • Osvoboďte se od zlozvyků např. cigaret, přejídání...

  • Aktivujte mysl

  • Upgradujte svůj mozek o nejúspěšnější programy

  • Staňte se osobností budoucnosti

To a mnohem více přináší Triumf.

Vstup do programu zasíláme exkluzivně jako Bonus jen dnes pro ty, kteří vstoupí do Akademie Návyků přes ULTRA bonusy viz odkaz níže.

Jak HYPNO TRIUMF dnes okamžitě získáte?

Jak jsem již zmínil, je navíc k mým ULTRA bonusům - klikněte ZDE.

Pokud jste v naší databázi např. dostáváte zprávy SMS a potřebujete nás dnes rychle kontaktovat, tak tak učiňte na email: psychologie ZAVIN AC cetros.cz )

POZOR! Program je povoleno poslouchat pouze na klidném místě v sedě a nejlépe se zavřenýma očima. Je důležité nastavit si hlasitost na příjemný poslech nejlépe ze sluchátek. Zákaz poslechu při řízení vozidel, práci s elektrickými nástroji či práci ve výškách.

 

Poslední dobou jsem měla pocit osobní stagnace. Hledala jsem, a učitel přišel. Děkuji za nový impuls pro další osobní rozvoj.
Božena Dolejská

 

Chcem veľmi pekne poďakovať za Hypno Triumf.
Už prvé počúvanie mi pomohlo uvedomiť si opakované chyby, ktoré ma brzdia a verím, že opakované počúvanie mi pomôže nasmerovať sa tým správnym smerom. Ďakujem ešte raz za túto príležitosť.
L. Oravcová

Home > Hypno Triumf

Zřeknutí se odpovědnosti

 

ZDARMA jen dnes v neděli 9. 12.
získejte Hypno Triumf

 

Hypno Triumf přináší autor bestselleru Ovládněte svůj mozek
> eShop <