Hypno profit - reference na MP3 nahrávky hypnoterapeuta Libora Činky

Od začátku ledna 2015 do 27. ledna hodnotilo přes 571 lidí. 

Co se nejvíce líbilo uživatelům MP3 nahrávek Hypno profit? 

Nesmírně mě Vaše nahrávky motivují a mám díky nim spoustu nápadů. Je to jako nový impuls k tomu, živit se tím, co mě nesmírně baví. Nyní začínám věřit i tomu, že mi to přinese uspokojení i peníze. 
A. Holzknechtová 


Zaujímavé pre mňa bolo to, že už po prvom posluchu som si spätne vedome nedokázal spomenúť o čom nahrávka bola. Už aj skôr som počúval hypnotické nahrávky no vždy som prvý krát nešiel do tak uvoľneného stavu vedomia. 
Jakub Š. 


Pri prvnich poslesich jsem mel pocit po skonceni, ze jsme zaspal, ale nebylo tomu tak, pri poslechu po dalsi jsme si uvedomoval, ze jsem toto jiz slysel. Z nahravek jsem mel nejdrive pocit upokojujici, potom pocit klidu a ted po poslechu se mi dostavuje pocit uvedomovani si veci a kroku, ktere se deji a i mysl se mi zda otevrenejsi. 
J. Hrabě 


Překvapilo mě více věcí. V průběhu toho týdne se mi dostavily pocity, jako bych se uklidnil a jako by se mi očistily smysly. Ve městě jako bych lépe vnímal barvy, tvary a celý prostor. A jako bych cítil znovu ty vůně, jež mi už dávno zestaraly. 
O. J. 


Líbilo se mi, že jsem necítila žádný konflikt. Slyšela jsem to,co mi potvrzuje a vysvětluje moje vnitřní přesvědčení, které jakoby vyšlo tímto napovrch. 
Naďa K. 


Při poslechu HP theta mohu říct, že jsem se na každý poslech těšila, protože se mi při poslechu HP theta začaly objevovat obrazy uskutečněných obchodů, vypsaných faktur a následně i peněz na účtu či v peněžence, každý poslech se mi objevovalo více obrazů. Obrazy mně zůstaly vryty do paměti a vybavuji si je i v průběhu dne a dělá mi to velice dobře. 
M. Kohoutková 


Moje roztěkané myšlenky naprosto uklidnila dvojí mluva (to je za mě v celé nahrávce to nejlepší), do každého ucha jiná slova. V tu chvíli jako bych pustila veškeré spekulace a jen se tomu oddala. Úžasná byla celkově práce s hlasem. Už s Vámi, Libore, mám mnohé i osobní zkušenosti (jen dobré) a vlastním i některé další hypnonahrávky, musím ale říct, že tahle je za mě zatím nejpovedenější a nejoblíbenější. Děkuji Vám. Jste jednička. Hodně štěstí! 
Jana Majerová 


Cítil jsem klid v běžném životě. Jako bych se uklidnil a odsunul každodení rychlost. 
Richard Jareš 


Děkuji za Vaši třetí nahrávku. Jsou opravdu úžasné. Napadají mě díky ní nápady, jsem kreativnější a celkově vidím opravdu rozdíl. Přeji mnoho dalších úspěchů. 
Kůlová Marie 


Najviac sa mi pacilo, ze som mala perfektny kvalitny a zdravy spanok tak som to citila. Niekedy sa mi stalo, ze som spala iba 3 hodiny ale pocitovo som bola ako znovuzrodena a uplne kludna. Ako keby mi to vyrovnavalo stres alebo harmonizovalo nieco liecive tam vnimam. 
Dakujem Adriana G. 


Zaujal mně pocit, že všechno je možné, že je úspěch a bohatství snadno dosažitelné. Během poslechu dostávám nápady, v čem se začít realizovat, jak se chovat a do čeho se pusit. Cítím sílu a sebejistotu. Cítím se jako člověk,který má vše ve svých rukách. 
V. Hofman 


Z DAR MA MP3

Hypno profit - stahujte po kliknutí na tento link

případně přes vysouvací okénko s fialovým rámečkem.  


Velmi příjemný poslech. Větší soustředěnnost při poslechu druhé nahrávky. Poslech nahrávky, spolu s jedním plánovacím systémem, mi pomohl udělat si lepší finanční přehled a plán. 
A. Bardová 


Toho je hodně, navíc při každém poslechu něco jiného. Společný je příjemný hlas, na který už mám od AF vypěstovaný "Pavlovův / Liborův reflex" = slyším Libora (nebo si na něj během dne vzpomenu) a hned uvažuju pozitivně :-) Nevím, z čeho přesně je nahrávka složena (prvky pro podvědomí), ale líbilo se mi v některých částech se "vznášet". Samozřejmě se mi líbí obsah, je pro mě "na míru". 
J. Fišerová 


Vynikající je, že slyším zvuky ze všech stran: přede mnou, za mnou, levé ucho, pravé ucho, vevnitř v hlavě, nahoře šustění. SUPER! Moc se Vám to povedlo. Ještě nic tak zdařilého jsem neposlouchala. 
P. C. 


V meditacích jsem zvyklá jen na návody jak se uvolnit, co si vizualizovat. Toto je úplně jiný směr. 
Jarka Hudcová 


Liborov hlas je uplne super pre hypnoticke nahravky, mal som z toho velmi prijemny pocit. Zvukove efekty su velmi dobre zvolene a pehlbuju ucinnost nahravky. 
Michal T. 


Ďakujem za nahrávky, ktoré počúvam už tri večere pred spánkom a v tom budem pokračovať. Moja zmena nastala v myslení, presne viem čo urobiť prvé a zorganizovať si deň. Som veľmi vyťažená osoba a preto som mala chaos v konaní. Tieto nahrávky ma síce uspia, ale ráno stanem plná energie a konám. Tým chcem povedať, že som sa ťažko rozhýbala, že čo mám urobiť. Dnes to viem. Dávam si do poriadku život, prácu a som veselšia. Nejako mi zmizli myšlienky trápenia a neistoty. Aj kdeď som ich už dávnejšie vylučovala zo svojho vedomia, tak teraz zmizli úplne. Zmenou na pozitívne myslenie som za pár rokov dokázala dosť veľa, ale tieto nahrávky sú výnimočné. 

Akoby som urobila čiaru a žila podľa mojich predstáv. Viac si uvedomujem seba a svoje ciele. Nejako mám viac času. Možno to neviem dobre opísať, ale určite vy viete čo tým myslím. Takže ešte raz ďakujem a teším sa na nové veci, ktoré ponúknete. 
Renáta Halánová  


Poslouchám postupně všechny hypno nahrávky již od začátku, kdy mi přišla první 7.1.2015. Poslouchám poctivě bez jediného vynechání každý den brzy ráno a večer před spaním. Před spaním se mi stává, že usnu a nahrávka mi jede třeba i třikrát dokola - mám to tak nastaveno. Nevím, jestli to něčemu nevadí, ale je mi to příjemné.
 Mohu potvrdit, že již po 14 dnech poslechu, se mi začaly objevovat obrazy - pracovní, které ale postupně vymizely a přišly jiné - rovněž pracovní.
 Nastala změna v myšlení, jsem hodně pozitivní...opouštím tzv."negáče", oni to absolutně nechápou...ale to mě už vůbec netrápí...
Začaly přicházet obchody ( jsem OSVČ ), které se mi ještě v lednu vyhýbaly obloukem...Dnes dokonce nestíhám a jsem za to vděčná, pracuji i do noci. Úžasný start...a báječný pocit.
Zvykla jsem si na pravidelný poslech a nakoplo mě to úplně jinam... 

Děkuji a přeji všem hodně úspěchů 

Milada - Brno-venkov


banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu