"Hypnotický prodej a neuro marketing - psychologie vytváření pozornosti a trvalé zapamatování v mysli klientů.
A jak vybudit palčivou touhu nakoupit u vás?"

Psychologie hypno neuro marketingu - záruka zviditelnění a vyššího obchodního úspěchu.

"Pozorujte tuto točící se spirálu a až napočítám do tří, budete spát hlubokým hypnotickým spánkem a poté poslechnete veškeré příkazy, které Vám řeknu."

Nevím, jestli jste se vžili do rozhodně pozornost vzbuzujícího popisu děje filmu či knihy lákající k dalšímu čtení. Mnoho knih o hypnóze líčí podobné věci. A výsledkem jsou starosti hypnoterapeutů, kteří mají problém vysvětlit klientům, že to, co se píše v zastaralých knihách o hypnóze, není pravda.

Existují mýty o hypnóze, ale na druhé straně odborníci vědí, kde je pravda

Ve skutečnosti žijeme ve světě, kde je plno hypnotického. Vlastně veškeré informace, reklamy v médiích jsou sugescemi. Nabízí lidem uspokojení jejich potřeb a řešení pro jejich život. Stále více firem a podnikatelů se dostává pod velký tlak obstát v civilizaci zahlcené daty a přežít v hyperkonkurenčním prostředí.

Naštěstí 99% firem, respektive reklamních odborníků nemá ani ponětí o tom, co je to hypnotizující marketing a prodej. Kdyby tomu tak bylo, mohlo by být vše ještě mnohonásobně těžší.

Jestliže zapomenete na zastaralou psychologii, jestliže hodíte za hlavu většinu toho, co se tvrdí o marketingu a obchodování, tak je šance, že se vám uvolní místo na přemýšlení o skutečných možnostech vzniklých díky špičkové psychologii. 

Pomoc jak pro drobné podnikatele s nápady, tak i pro velké firmy

Před mnoha lety bych nevěřil, že se stanu vyhledávaným specialistou pro ty, kteří chtějí prorazit na trhu. A asi bych velmi pochyboval, že dokážu v plynulé řadě během roku 2012 vést pět kampaní, kterými vytvořím největší zisky pro mé zadavatele.  
V tom pokračuji už řadu let. 

Dnes už vím, že mnohé z toho, co jsem se učil nejdříve jako terapeutické umění, jehož cílem je zbavit klienty chybného myšlení a chování mi pomohlo v kampaních pro podnikatele, z nichž
se s mou pomocí stali milionáři a dokonce jeden multimilionář.

Marketing, který jsem použil, byl zcela jiný než jaký v Česku kdokoli a kdykoli zažil. Dokonce renomovaná reklamní společnost, která se podílela na jedné z kampaní, skončila svými výsledky hluboko za těmi mými, které jsem na rozdíl od jejich týmu vytvořil sám.

Neuro-psychologie, kterou jsem připojil k moderní technologii, přinesla takové výsledky, že se na mne od té doby obracejí další
a další zadavatelé.

Ne všechny zakázky však přijímám. Nejde totiž o peníze. Jde o to, že dávám všanc své jméno, jméno autora špičkových produktů, jméno autora několika bestsellerů včetně knihy Ovládněte svůj mozek. To hlavní však pro mne je spolupráce s těmi, kteří nabízí naprosto poctivé služby a produkty. 

 


Opusťte chybné předpoklady implantované školou

Klíč k jak terapeutické hypnóze, tak té marketingové je upoutání pozornosti. Klasickým omylem podnikatelů je působení na levomozkové procesy. Pokud má být dosaženo maximálního výsledku, je potřeba pracovat s hlubokými podvědomými kódy,
o kterých ví jen několik odborníků na světě a od kterých jsem se osobně učil. Nejde jen o všimnutí si reklamy, ale o hluboké "vypálení" do paměti a touhu získat produkt. Tyto možnosti jsou k dispozici jak pro jednotlivé rodinné podniky,
ale i velké firmy.

Jakmile se rozhodnete pro překonání konkurence a maximalizaci zisku, pak je nutné přistoupit na zcela jiná řešení. Mnoho ředitelů a manažerů firem může namítat, že mají svou firemní kulturu, své způsoby a že musí být dodrženy.

Pravda je taková, že: 

"Budete-li prodávat tak, jak jste doposud prodávali,
budete vydělávat jen tolik, kolik jste vydělávali." 

A pokud si myslíte, že neprodáváte, tak se mýlíte. Prodáváte vždy když komunikujete. Prodáváte svému okolí myšlenky, dítěti myšlenku na to, že se má jít učit, uklidit pokojíček, partnerovi či partnerce prodáváte myšlenku na společně trávený čas... Takže stále prodáváte a vaše výsledky jsou odrazem toho, jak to umíte.

Zpátky k prodeji tak, jak jej  vnímá většina lidí. Přeneste se do práce, podnikání. Pamatujte si: protože hyperkonkurence je stále větší, tak i dřívější dostatečné metody se stanou brzy nedostatečnými.

I když ještě netušíte, jak ohromně přínosné pro vás bude využití hypno psychologie, tak si jistě vzpomenete na okamžiky, kdy jste po něčem velmi toužili. A to je situace, do které je možné navigovat mysl potencionálních klientů
 

Kdysi jsem žebral...

Kdysi jsem doslova žebral u mé manželky o souhlas se zahraniční platbou 200 dolarů za pro ní nesmyslný návod na hypnózu. Fungovalo to a proto jsem ji později přesvědčil i k desetinásobně vyšší částce. 

Dnes však již žebrat nemusím, protože opakovaně jsem těžil
z investic do tajného umění
. To bylo příčinou toho, že jsem vyniknul na trhu v několika oborech, kde vládne velká konkurence.

Následná zahraniční školení u světových špiček vše posílila.
Krize se nás nejen nedotkla, ale naopak. 

Jste-li v situaci, že potřebujete prodávat více,
pak se můžete obrátit
na celou řadu reklamních agentur a udělat radost konkurenci z toho, jak vyhodíte peníze. Anebo můžete využít mé zkušenosti a využívat marketing budoucnosti. Ten úspěšný se totiž pevně pojí s využíváním poznatků o fungování podvědomí.

Extrémní možnosti vyniknutí zde právě přináší hypnotický marketing a prodej. A to tím větší, čím více lidí ve firmě začne pracovat na nové vlně. Není totiž moc platné, dosáhnout díky hypnotickým postupům zájmu zákazníků, když při následných službách je excelentní dojem pokažen průměrnými obchodníky dotahujícími zakázku. Jestliže se tedy rozhodnete využít mé schopnosti experta, tak počítejte s tím, že je bezpodmínečně nutné plné zapojení všech článků účastnících se procesu hypnotického prodeje. 

Je několik možností spolupráce:

 • Jednou je investice do elektronického produktu Neuroprofit (podrobný obsah Neuroprofit),
  v kterém detailně rozebírám úspěšnost kampaní, které jsem vedl s využitím všech mých znalostí. Neuroprofit se skládá ze základní části o tom, jak psát a psychologické části jak působit.
  Neuroprofit je produkt přístupný pouze na základě osobního jednání, případně jako bonus k VIP akci, není dostupný veřejně. 

   
 • Druhou možností jsou individuální konzultace a koučování 
   
 • Třetí možností je kombinace předchozích dvou kroků 
    
 • Čtvrtou možností jsou tréninky na zakázku 
   
 • Pátou variantou je moje vedení procesu nastavení hypnotického marketingu a prodeje u vás
  (Může souviset například s úpravou telemarketingu)


Poslední dvě varianty se skládají z analýzy současného stavu 
a chtěného výsledku
.

Dále jde o přípravu materiálů - textů, a grafických prvků např. videí, které budou použity v kampani. Technické zázemí pro marketing musí být u naprosté většiny firem upgradováno, což
je však v základní verzi zpravidla jedna z nej/levnějších položek.

Můj osobní odborný dozor nad průběhem procesu je nutný po celou dobu kampaně a vyhrazuji si v něm právo chránit mé postupy a úspěšnost. Není tedy možné bez mého souhlasu měnit jakýkoli prvek, jak si někdy naivní webmasteři a jiní pracovníci myslí. (Naivitou nemyslím nic špatného, naivitou jen myslím absenci mnohaletých bohatých zkušeností a znalostí od předních světových leaderů.)


Nyní máte možnost se rozhodnout.

Můžete odejít z těchto stránek, vědomě zapomenout a pak zjistit, jak velkou chybou je zahazovat čas života dinosauřími postupy, které vedou k postupnému vyhynutí. Možná ještě včas se z vašeho podvědomí vynoří myšlenka na to, kdo Vám může pomoci.

Anebo můžete ještě včas začít využívat nejefektivnější postupy ve světě, který se tak velmi změnil, a kde vládne hyperkonkurence, kterou je možné překonávat nikoli velkými penězi, ale inteligentní prací spojenou s využíváním špičkové hypno neuro psychologie.

Hodně úspěchu Vám přeje

Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut, 
autor knihy Ovládněte svůj mozek  

P. S. 
Jakmile propojíte Know - How a tedy nejlepší myšlenkový software s moderní technologií, lze díky této synergii vydělávat ohromné zisky i jen s pomocí jednoho počítače. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu