logo for jak-vydelat-penize.com
******
leftimage for jak-vydelat-penize.com
spacer jak-vydelat-penize.com

Home > gigabonus mm

GIGA BONUS za hranice JVP

Získejte gigabonus díky investici do VIP klubu od MM.

Akce ukončena 21. června 20:00 byla pro zájem prodloužená o týden. Všichni, kteří investovali do VIP klubu Martina Mikláše, ode mne obdrží bonus. Předtím však implementujte postupně podle Martinových tipů, rad zveřejněných ve videích a doplňkových materiálech. 9. září 2012 vyprší 60 denní záruka a Vy máte dost času na zavedení do praxe. Pokud budete postupovat každý den o malý kousek, tak se Vᚠúspěch a zisk začne postupně rozvíjet. Stejně jako zraje víno, stejně budete zrát - rozvíjet Vaše ziskové schopnosti. Poté budete připraveni na využití GIGA bonusu, který Vám v té době zašleme. Získání mého GIGA bonusu je vázáno na termín - pokračování odběru po záruční době, giga bonus tedy pochopitelně nezískají ti, kteří se z VIP klubu odhlásí. GIGA bonus je zamýšlen pro ty, kteří zůstanou členy po dobu minimálně 1 roku. Budete jej tedy moci využívat od září, nicméně kdokoli, kdo opustí VIP po roce členství, přijde nejen o updaty bonusu, ale o veškerou podporu z mé strany. Důvod je logický - můj čas je natolik cenný, že jej sdílím jen s těmi, kteří jdou za úspěchem. (Nejsme klub hospodských kecálistů a lúzrů - v takovém jsem jednou byl a tím, že jsem se ho zbavil, tím jsem vytvořil velmi významný krok pro úspěch.) Chceme vytvářet skupinu milionářů, kteří se vzájemně budou podporovat na bezpečné cestě vzhůru.

>> Obsah najdete níže. <<

Pokud jste ještě nesledovali 4. video od Martina Mikláše, tak mi dovolte, abych s Vámi jemně zatřásl. Proč? Protože z Vás chci udělat automat na peníze pro Vás i Vaše blízké. Zatřeste svým mozkem a prokrvte jej představou, že budete moci naplnit Vaše sny. Chcete cinkat tvrdou měnou či zlatem? ANO, pro 100 z Vás jsem připravil bonus, za který si mohu účtovat více než 200 000,- Kč

Napadá Vás, ale 100 lidí si to možná už koupilo, ne? ANO i NE.
Jedna věc je totiž objednávka a druhá věc je rychlost, s jakou zájemce provede platbu. Takže máte ještě možnost získat můj Gigabonus a budete moci být odolnými vůči jakékoli ekonomické situaci ostatních. A abyste byli v pohodě, tak jsem o něco ochoten limit překročit.

CHCI GIGA Bonus k VIP klubu MM 

Skutečně kompletní odhalení, jak jsem vydělal  přes 200 000,- Kč pomocí několika emailů (bylo to méně než 20 stránek) a zpráv na Facebooku. 

Vyděsíte se, až uvidíte grafiku, kterou jsem spáchal za 5 minut v asi 10 let starém počítačovém programu. Jenomže mi pomohla! A přineslo to giga zisk. Naučím Vás, jak si hrát a vydělávat.

Tisknout legálně peníze?

Nebudete věřit, co je možné dosáhnout pomocí slov, která doslova budete moci zkopírovat. Bude to, jako když tisknete peníze na kopírce.  To je samozřejmě ilegální, ale moje metoda je 100% poctivá a to ke všem. Znáte poctivé vydělávání, kdy lidé, kterým prodáte službu, z Vás jsou nadšení?

Všechny mé podklady obdržíte nejen i s podrobnou video analýzou, ale šokujícím odhalením o nadšení těch, kteří mi zaplatili a navíc mi chtějí platit dále i mnohem vyšší částky. 
 

  1. Jak mít velké peníze na požádání, předtím než budete opakovaně milionáři

  2. Pohádkový způsob zbohatnutí a proč se jej musíte učit ze správných příběhů

  3. Jak zajistit, aby lidé nadšeně kupovali

  4. Jak prodávat cizí produkty a vydělávat 20 - 40% z ceny - nejméně však tisíce

  5. Plné texty k inspiraci i kopírování

  6. Jednoduchá grafika pro zisk na Facebooku

  7. Klíčová spojení a co neumí ti, kteří dělají kurzy vydělávání a úspěchu (*15312)

  8. Emaily a texty, které vydělávají

  9. Video analýza - podrobné informace k hypnotizujícímu vlivu

  10. Překvapení (8386.353**)

 

100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
 

Máte 100% garanci, že nic takového jste v Česku získat od nikoho nemohli. Jde to i za hranice JVP. Ostatně kolik znáte hypnotických marketérů v Česku? Stačila by Vám k spočítání jedna ruka a to i kdybyste si 4 prsty uříznuli. 
 
Máte možnost mít k dispozici mé tajemství a to ve formě, kterou jste také ještě nikdy nezažili. 
 
Martin Miklᚠzveřejnil 4. video. Ve čtvrtek přibude webinář, kde vystoupím také.
Dnes Vám ukáže, co mohou lidé získat spoluprací s ním. 
 
Vstupte do VIP klubu vydělávajících mega peníze viz Video: 
 
CHCI GIGA Bonus k VIP klubu MM 

Milionářské mozky se klonují

 
Nevím, jestli jste si již uvědomili, že spolupráce s milionářskými mozky, jako je Martin M. je skvělou volbou, nejen jak znásobit 
Vaše zisky, ale jak podnikat v pohodě. 
 
Předtím, než se rozhodnete spolupracovat s MM, připravil jsem pro Vás uvedený bonus, jehož hodnota však jde do miliónu, protože jej můžete používat i častěji než 4 x ročně. 

Ve skutečnosti Vás zavedu do světa, kde budete moci vydělávat mnohem snadněji než kdysi já. A třeba dokonce 6 x ročně vydělat giga peníze a pak si jich 6 měsíců užívat. Teprve až to však nastane, teprve tehdy budete moci podat výpověď v práci, která některé z Vás nejen nebaví, ale i dost stresuje.
 

Ještě nemusíte naplno vědět, že spolupráce s Martinem je s těmito bonusy více než jedinou logickou volbou. To přijde během pár desítek minut, anebo zítra ráno, což však už může být pozdě. 
 
Nyní proto klikněte na tento speciální odkaz 

CHCI GIGA Bonus k VIP klubu MM 

Pokud se Vám načte třetí video, tak klikněte nahoře na čtvrté. 
 
Intenzivně se co nejdříve zamyslete, zda je to pro Vás hned teď, 
protože Martin nachystal navíc exkluzivní bonus pro prvních 50 lidí.
 
Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka
 
P. S.
VIP zóna se pro veřejnost otevřela po 11 měsících. Martin takto nechává lidem, kteří jsou uvnitř náskok před konkurencí. Po naplnění se nyní uzavře opět minimálně na 3 měsíce ... 

P. P. S.
Ve čtvrtek 21. 6. 2012 se bude konat webinář, kde naživo vystoupí Martin Miklᚠvčetně mne. Jakmile zveřejní čas, dám Vám vědět. Očekávám tak asi mezi  20:00 - 22:00.

(* moje mnemo pomůcky, abych si připomněl co jsem chtěl)

Home > gigabonus mm

(c) Libor Činka