Geislerová moudrá podnikatelka

od Libor Činka
(Praha)

Kateřina Geislerová je nejen módní návrhářka z Paříže, ale zároveň je to velmi moudrá podnikatelka.

Když jsem v článku časopisu Ona Dnes (3.3.2013), který zapomenula moje žena v koupelně, nakoukl do obsahu, tak mne zaujaly některé pasáže.
Kateřina Geislerová říká... když vejdete do jednoho obchodu, v dalších deseti vidíte to samé, jenom trochu z jiných materiálů.

A na otázku: Podle koho nechávají návrháři šít, jakou ženu mají za vzor? odpovídá
Samozřejmě modelku. Já tomu dodnes nerozumím. Říkám si, jak ti lidé, kteří jsou za to zodpovědní, přemýšlejí. ...Nedivím se, že obchody mají problém prodat své zboží.

Co je v uvedeném a dalším viz časopis (ten obsahuje plnou verzi na rozdíl od internetové)?

Je tam poznání společné všech chytrým podnikatelům, a to vžití se do potřeb a zacílení na zákazníky, kterým ostatní nedokáží nabídnout to pravé. Geislerová našla díru na trhu a inspiruje tak i další podnikatele a prodejce k tomu, aby opravdu přemýšleli o tom, co lidé potřebují.

Varuje před tím, nechat se strhnout módou a napodobováním toho, co je vidět všude. Jinými slovy tak varuje před vstoupením do takzvaného rudého oceánu konkurence. Je potřeba začít myslet a vytvořit si tak vlastní trh odlišný od dinosauřím způsobem uvažující konkurence. Teprve pak můžete úspěšně vydělávat a růst.


Zdroj citace slov Kateřiny Geislerové : Ona.idnes.cz/rozhovor-katerina-geislerova

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu