Funguje to?

od Jindrich
(Novy Bydzov)

Nebo je to zase jeden ze způsobů jak tahat peníze z lidí, aby druzí bohatli?

Odpověď Libora Činky:
Kdokoli delší dobu podniká a čerpá pro to zkušenosti ze zahraničí, tak ví, že drtivá většina podnikání v USA je založena na naprosté poctivosti a principu výhra - výhra (Win -Win)

Je pochopitelné, že u nás v Česku můžete narazit na spoustu "chytráků", kteří chtějí druhé "očůrat". Fakt je, že dlouhodobě úspěšné podnikání je možné dělat jen naprosto poctivě a pokud se s námi rozhodnete vyrůst mezi špičku, tak je to základní podmínka. Je znakem lidí s nízkým emočním intelektem budovat něco, co se může zhroutit jako domeček z karet.

Fungovat to bude buď na 100% nebo na 0%. Stovka je pro ty, kteří dodrží to, co přínášíme. Nula je pro ty, kteří se chovají jako mnoho lidí, kteří si dají předsevzetí, že zhubnou, koupí si drahé posilovací stroje a výsledek je ten, že šlapací kolo skončí jako drahý věšák na šaty.

Úspěch znamená vytrvalost. Každý den je potřeba udělat kousek už jen z toho důvodu, že nervové dráhy v mozku rostou díky stimulaci. Neexistuje skutečný a trvalý úspěch, jestliže nerespektujete přírodní zákony růstu.

Budete prožívat i věci, které se povedou méně než dokonale, některé jen napůl, někdy i méně. Neúspěšní se nechají zastrašit nedokonalostí, protože je ve školách programovali na to, že za 1 je bez chyb, a že tři hrubky v textu o 300 slovech jsou už za čtyři. Poněkud pedagogové zapomínají zdůraznit, že 99% bylo v pořádku. Strach nám implantovali v době, když jsme chodili do školy. Buď ho zahodíte a začnete konstantně jednat a učit se ( jako malé děti jsme nemluvili dokonale hned, šišlali jsme, a protože jsme se nekritizovali, tak jsme se rozvinuli) anebo skončíte v šedém průměru. Úspěšní lidé nemají méně problémů, ale umí se s nimi vyrovnat. Stejně tak myslete a jděte za úspěchem a budete úspěšný. Zbavte se patologického podceňování a vidění věcí jen černobíle a budete stoupat. Podporu, kterou k tomu přinášíme nenabízí žádná oficiální škola, protože žádná oficiální škola neučí nic praktického o úspěchu v životě. Je na Vás, jaký život si dál vyberete.

Libor Činka
kouč, psychoterapeut,
autor knihy Ovládněte svůj mozek

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu