Fiverr

Fantastické je, když si uvědomíte, že nedostatek peněz, nezaměstnanost je vlastně možná pouze v případě, že lidé nevědí
o ohromných příležitostech, které přinesl internet. 

Jak jsem psal v emailu: 

Zrovna nedávno jsem si za 5 dolarů nechal poslat slajdy pro Byznys kurz z mé oblasti. (Mnozí si nechávají napsat lákavý životopis v cizím jazyce, či napsat, naprogramovat, vyřešit to, co je pro ně buď náročné, anebo vytvořit něco, zatímco se zabývají tím, co je baví.) 

Jakkoli danou oblast propojení byznysu a psychologie znám,
tak jsem si díky zpracování z jiného úhlu pohledu: 

  • oživil znalosti 
  • procvičil angličtinu 

Kdybych to měl vytvářet, tak by to trvalo alespoň deset hodin. Na naše peníze TO STÁLO JEN STOVKU. Ušetřil jsem tak hodiny práce. 

Kdybych teď měl dělat prezentaci v angličtině, tak mám to hlavní k dispozici a během chvilky slajdy upravím. Takže i pokud nepodnikáte, tak můžete UŠETŘIT ALESPOŇ ČAS, vynikat a budovat kariéru. 

MOHU DĚLAT JEN TO CO MÁM RÁD,
a ostatní práci nechat udělat druhé, kteří o ní stojí. 

Lze koupit nejen znalosti, ale někdy lze koupit hotové poklady. 

Nevýhoda?
Jen potřeba umět alespoň základně anglicky a přeložit si klidně s pomocí překladače Google případné detaily a nejasnosti. 

>>> Fiverr je celosvětové tržiště mikroprací, který Vám pomůže nejen v podnikání, ale k zpracování třeba životopisu, prezentace v cizím jazyce. Pokud základně ovládáte angličtinu, pak budete žasnout nad příležitostmi, jako je možnost si koupit na Fiverr často překvapivě levné služby.

Mnohé z nich jsem využil k naprosté spokojenosti a jen ve velmi malém procentu případů jsem nebyl zcela spokojen, což ve Fiverru řeší tím, že vracejí peníze. Fiverr je tak navíc bezpečným mezistupněm mezi zákazníkem a zpracovatelem. A to je ohromné, doslova výhoda nad výhody - platíte jen když jste spokojeni. 

Hodně úspěchu Vám přeje 

Libor Činka 

kouč, hypnoterapeut, autor bestselleru Ovládněte svůj mozek, a řady tréninků jako je Angličtina s hypnózou 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu