logo for jak-vydelat-penize.com
 
leftimage-3col for jak-vydelat-penize.com

Home > emailacademy-zkusenosti

Jaké jsou reakce na videa EmailAcademy?

David Kirš Recenze videí

Otázka na respondenty: Co se Vám v nich líbilo, co Vás zaujalo

Líbí se mi, že pan Kirš radí dle vlastních zkušeností, které dovedl uplatnit a díky tomu vydělat. To, co jiní kritizují (neprofesionální mediální projev) je pro mě plusem, který oceňuji. Rady jsou jednoduché, lze je dělat postupně. Líbí se mi i celkové grafické a názorné zpracování videa.

Zaujala ma ochota naozaj pomoct a nie len predavat. Vyborne spracovane-jednoducho a zrozumitelne.

Grafické zpracování, velice příjemný hlasový doprovod, naprosto srozumitelné. Čekám na další pro mne velice cenné a nové informace.

Již jsem email marketing zkoušel, zkoušel až do té doby, než nám přišla pokuta 2mil. To že jsem to dělal špatně, to jsem věděl již dávno, ale teď již konečně vím jak to dělat správně. A ve spojení s JVP je to opravdu vysoká škola marketingu...

S jakou lehkostí a srozumitelnou formou popisuje cestu k získání bohatství a krok za krokem mě provede úskalím internetu a email marketingu. Pro mě jako začínajícího podnikatele jsou to informace ze života velmi cenné já si je už nemusím prošlapávat sám.

Je to moc příjemný člověk, má milý hlas a povzbudivé jednání. Není to jako když to prostě někdo odkecá a jde domu. Je vidět a hlavně slyšet, že s tím přesvědčením žije a že mu není jedno, co povídá a jestli mu někdo rozumí. Zaujalo mě video "automat na zákazníky", hned jsem to přeposlala svému kamarádovi, který byl nadšen a hned si tam našel něco pro sebe, jeho reakce-" moc dobrý, fakt moc dobrý"- a svému synovi, který je na takové věci skeptický, ale tohle si poslechl až do konce a hned si napsal stránky do svého chytrého mobilu, že si to poslechne ještě doma - což je u něj veliký úspěch, tak ho to určitě velice nadchlo. Začíná podnikat a myslím, že jemu by to velice pomohlo, kdyby se tím řídil. Ráda čtu Vaše příspěvky a chodím na Vaše stránky. Mám od Vás magickou němčinu. Moc fandím tomuto nápadu jak pomoci začínajícím - poctivým podnikatelům, kteří to myslí poctivě, ale v dnešní době se těžko prosazují. Moc děkuji za skvělý nápad. Věra

Jasně a hlavně srozumitelný návod jak se vyvarovat chyb, abych se nemusel učit se na vlastních chybách a dokonalý návod jak úspěšné se dostat ze záludnosti podnikaní přes internet.

Jsem podnikatel již více než 20 let a proto mohu s klidným svědomím prohlásit, že jsou užitečná, i když já sám internetovou reklamu nepoužívám.Určitě usnadní mnoho marné práce.Je zřejmé, že tento systém používá stále více firem po celém světě. Gratuluji k provedení prezentace, moc se mi líbí.Je pro každého, nenáročná a má úroveň. Srovnávám s jinými verzemi ze zahraničí, především USA.

Líbilo se mi všechno, ale zaujalo mne využití Autorespondera.

Jakožto stále hledající svou oblast podnikání, jsem nadšen, co dokázal sestavit za cestu dovedností a to srozumitelně.Druhé video srozumitelně popsán postup jak na generování kontaktů a hlavně třídění.

Jednoduché, přehledné, srozumitelné a velmi užitečné. Pro mě přišlo v pravý čas, již jsem měla v plánu i s pomocí JVP rozjet své podnikání, jen stále sbírám informace JAK to udělat technicky. Principy chápu, jsem naladěná na stejnou vlnu a těším se na "skvělou jízdu po vlně" :-)

Davidova videa mne zaujala jednoduchostí a přehledností (jeho) sdělení. Líbí se mi dynamika videa - přelety k textům a nad schématy (mapou). Heslovité zpracování textu. Vtipné fotografie. Vůbec mi nevadí, že mluví rychle (občas drmolí), ale stíhám jej bez problémů... A hlavně, ať ta videa i nadále namlouvá sám... to má pro mne větší cenu, než "profesionální řečník" ...který k připravenému textu nebude mít vztah. Nejde mi o formu, ale o obsah. Videa by ztratila na autentičnosti...

Pokud chceme něco prodávat, měli bychom se na to podívat očima zákazníka, řešit problémy, trápení. Pokud chce někdo koupit třeba knihu, nezajímá ho až tak obal, grafika, cena apod. ale jak mu ty informace pomohou s jeho problémem, dokážou to vyřešit. Čili líbí se mi cílové zaměření na problémy zákazníka, ne honba po penězích.

Líbí se mi nejen obsah ale i grafické zpracování. Je v nich nějaký druh magnetizmu protože se od nich nemůžete odtrhnout. Otevírají nejen oči ale hlavně možnosti.

Forma prezentace, otevřené sdělení informací ZDARMA.

Během několika minut David dokázal předat informace, jejichž hodnota je nevyčíslitelná. Obsah může být přínosem pro KOHOKOLIV. Bez ohledu na to jak daleko se na popsané cestě nachází. Pro mne osobně mělo v TENTO OKAMŽIK největší přínos pochopení rozdílu mezi hledačem příležitostí a strategickým podnikatelem a to že rady zde uvedené jsem mohl OKAMŽITĚ začít využívat v praxi. K videu se budu opakovaně vracet a postupně převádět do praxe všechny rady. Co mne však OPRAVDU NADCHLO, bylo jedinečné zpracování a využití zoomu k odkrývání detailů, kterým jsem z počátku nepřikládal žádný význam. Je to jen další důkaz, že člověk který vytvářel toto video je vždy o desítky kroků dále a že se od něj mám stále co učit a i další spolupráce s ním pro mne může být přínosná a šetřit mi další čas i peníze. Kromě mnoha dalších informací mne zaujala i jedna, které zatím možná mnoho lidí nepřikládá takový význam, ale mně pomohla dát mé strategii mnohem ostřejší CÍL.

Jednoduchost, praktičnost, mám z nich pocit, že to musí fungovat, protože i na mě to funguje.

Líbí se mi pěkné zpracování prezentace formou myšlenkové mapy doplněný přímočarým, pro mě srozumitelným komentářem Davida Kirše. Je vidět, že je ze své práce nadšený a dokáže to předat ostatním a to mě na tom baví.

Naprostá přímost informací po úvodním vyjádření Davida Kirše.

Líbilo se mi, že pan David vše dokonale vysvětlil, takže jsem to i pochopila, bylo to srozumitelné.

Jak nenásilnou a srozumitelnou formou pro všechny učí a pomáhá, jak se seznámit a využít jeho znalosti širokou veřejností.

Velmi pekne popisal 10 dovednosti a snazil jednoducho recou povedat a smerovat cloveka k dalsim informaciam v dalsom videu.

David je úžasná osobnost. Z videí jsem cítila upřímnost a radost z toho co dělá. Nejvíce zaujalo, hm, to je těžké. Vše...

Videa Davida jsou velmi jednoduse podana, coz je velke plus. Uvedomila jsem si, ze trochu spadam do kategorie hledacu prilezitosti, ale jsem rada, ze vim ze neco delam spatne a ze v tom nejsem sama a hlavne jak to mam delat spravne. :) Rozhodne se tim zacnu ridit a zamerim se hlavne na prvnich 5 dovednosti a na psani obsahu webovych stranek a doplneni kontaktniho formulare na weby. S videi se zda ze vse bude rozhodne jednodusi, usetrim spoustu casu a hlavne to dotahnu az do konce.

Co a JAK David říká - lidsky, má hodnotný obsah s lidskou tváří, hovoří srdcem. Energie.

Líbí se mi profesionální přístup pana Davida Kirše i množství cenných informací.Zaujalo mě naprosto všechno, mé znalosti v tomto směru byly téměř nulové. Jsem teprve na počátku cesty, stát se úspěšným.

 

eap-b-468x60-gif-256.gif


Home > emailacademy-zkusenosti

 

(c) Libor Činka   Home  Obchodní podmínky  Zřeknutí se odpovědnosti


eap-b-160x600-gif-256.gif

EA Premium doporučuje
jeden z nejúspěšnějších internetových podnikatelů
v Česku,
autor bestselleru

Ovládněte svůj mozek,
a systému
Jak Vydělat Peníze

Ovládněte svůj mozek - Libor Činka