Email marketing 
aneb jak generovat automaticky růst bohatství 

Už za 30 korun měsíčně můžete začít bohatnout.
EM - Email marketing je pojem, který v mnoha lidech vyvolá představu něčeho složitého a tato jejich mylná představa je připraví o jednu ze zcela největších příležitostí vydělávat. Navíc je to způsob, jak aniž třeba vytáhnete paty z domu, tak jak pohodově vydělávat. 

Je to však něco zcela jiného, než informují guruové internetového podnikání.

Kdo nezaměstná top autoresponder - software pro EM, tak přichází o ohromné příležitosti. 

Stačí však jeden víkend a můžete vytvořit automatizovaný systém, který Vám umožní "zaměstnat" software tak, aby Vám generoval zisk. Navíc můžete snadno překonat firmy s mnoha zaměstnanci, protože systém autoresponderu s pokročilými funkcemi umožňuje už za cenu časopisu či kávy, získat sílu mnoha zaměstnanců.

Opravdu jen počítač a software, který stojí cca 30 korun (1 dolar) měsíčně Vám může začít brzy vydělávat. 

Můžete podnikat a vydělávat stále pohodlněji. 

Pokud nepodnikáte, tak to znamená, že pracujete pro někoho, kdo kontroluje Vaše zisky a zaměstnává vás dost možná jako živého robota. Jste-li tam spokojení, můžete-li přes 70% pracovní doby dělat to, co Vás naplňuje, tak je to v pořádku. Zapomeňte však na možnost zbohatnutí.

Zbohatnout se v zaměstnání nedá, protože každý měsíc dostanete plat, který si nemůžete lepší prací zdvojnásobit či zdesetinásobit. Chcete-li převzít kontrolu nad časem, nad vznikem bohatství, a efektivně podnikat tak, jako to automatizují já, pak čtěte dále. 

Představte si, že máte nějaké zboží, produkt, službu. Protože jste člověk, tak musíte spát, jíst, transportovat se například na nákupy atd. Nemůžete tedy být 24 hodin denně dostupní. Jenomže lidé od Vás mohou chtít něco koupit zrovna v době, kdy nejste dostupní. A i pokud třeba máte spolupracovníky, např. obchodníky, tak oni mohou mít zrovna schůzku v době, kdy někdo chce informaci či něco rovnou koupit. Jakkoli si začínající podnikatel může laicky představovat, že vše zvládne, tak se velmi mýlí. Realita je zcela jiná, když v současnosti někdo něco chce, tak pokud nereagujete, pokud se nepřipomínáte, tak brzy přestanete být viděni v záplavě konkurenčních služeb. 

To však můžete snadno změnit a získat tak ohromnou výhodu, pokud informace, které lidi zajímají zadáte do autoresponderu - softwaru pro strategické odesílání emailů. 

Jakmile se mi na internetových stránkách někdo zapíše pro odběr informací či nakoupí v eshopu, tak mám nastavený systém, který mu začne odesílat informace, které návštěvníkovi pomohou vytěžit více v oblasti, která jej zajímá a je spojená s tím, co u nás hledal. Je to jako bych měl jednu jedinou sérii obchodních jednání, pár hodin práce, naklonoval se a nechal klony danou sérii opakovat zatímco třeba spím, jsem v kině, na dovolené. 

POZOR, pokud máte představu, že jde o něco, co znáte z prezentací internetových podnikatelů, tak mi věřte, že mluvím o něčem výrazně odlišnějším a účinnějším. 


Mnou používaný totiž reaguje "inteligentně", protože odešle informace jen když je ze strany klienta provedena určitá akce. A naopak neodešle například pokračování emailového seriálu, jestliže třeba dotyčný neotevřel předchozí "číslo". Systém se podle toho přizpůsobuje chování člověka. 

Existují totiž autorespondery, které mají naprosto šokující funkce a fungují jako dokonalý zaměstnanec (s přednastavenou inteligencí rozhodování a jednání) a to ve dne v noci. 

Dejme tomu, že příjemce jednoho z emailů klikne na odkaz v emailu a software automaticky přiřadí k emailu osoby, která provedla danou akci informaci, že proklikla. To znamená, že má zájem. Automat pak začne odesílat mnou předem nadefinované zprávy k danému tématu. Udělal jsem to jednou, ale těžím z toho roky. Práce na asi jeden den a automat jí opakuje každý den aniž o tom potřebuji vědět. Dá se říci: Robot za mě pracuje.

Klient tak dostává relevantní zprávy z pro něj zajímavé oblasti (kdepak, není to S P A M, protože se přihlásil k odběru). Navíc systém zaznamenává počet otevřených emailů a prokliků a přiděluje danému člověku body. Čím více jich má, tím více jej oblast zajímá. A k určitému Vámi stanovenému počtu bodů se dá přiřadit automatická akce například zaslání emailu s nabídkou slevového kuponu. (Je to tak, nikdo to nevidí, ale  systém přiřazuje čtenářům mých emailů body) a To zájemce potěší a podpoří jeho investici do Vašeho produktu. On získá a vy vyděláte. Je to oboustranná výhra. 

Kdo nezaměstná propracovaný autoresponder, tak přichází o ohromné příležitosti. 

Například mám nastaveno, že pokud člověk neotevře určité množství emailů, tak mu systém zašle dotaz, zda jsem udělal někde chybu a nabídne mu vyřazení. Protože s lidmi rozvíjím vztahy, tak mi pak často napíší omluvný dopis třeba ve znění: Libore, omlouvám se, mám toho hodně nestíhám. A pokud naopak nemá zájem o informace, tak systém nepřínosného odběratele sám vyřadí. 

Systém umí poznat, jaké stránky návštěvník navštívil a podle toho mu poslat doplňující informace či exkluzivní a jinak nedostupné zajímavosti. 

Ze systému se tak dozvím mnohé o chování lidí, o tom co chtějí a mohu jim nabízet to nejvhodnější. Tak vytvářím odlišnost od všech ostatních a získávám stále více zákazníků, kteří jsou stále více nadšení. To znamená, že konkurence ( v mém případě vzdělávací agentury) přichází o svůj podíl na trhu. 

(Kdo znáte třeba Smartemailing, tak můžete být překvapení, že ten toto neumí) a to jsem popsal jen začátek ohromujících funkcí, které mé malé firmě generují zisky a pomáhají tak nejen se udržet na trhu s minimálními náklady, ale hlavně na trhu získávat velkou pozornost a automatizovaný zisk. 

Kontroluji tak plně to, co nespolehliví zaměstnanci mnoha firem dokáží jen za statisícové náklady. Mé zisky jsou tak díky speciálnímu softwaru větší než zisky velkých firem. 

Pokud Vy osobně chcete podnikat na internetu či již podnikáte, pak Vám velmi doporučuji investovat 1 dolar měsíčně do jednoho ze světově nejlepších autoresponderů pro automatizaci zisku.

Jste-li opravdu Vážní zájemci o automatizaci, pak se podívejte na stránku Drip


banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu