logo for jak-vydelat-penize.com
leftimage-3col for jak-vydelat-penize.com

Home > email academy porovnani premium

Porovnání verze Email Academy 2 a Email Academy Premium

Jaký je rozdíl mezi EA2 a EA Premium?

Má smysl investovat do verze Premium těm, kteří byli v EA2?

Email Academy Premium staví na osvědčeném konceptu programu EmailAcademy Online, ale rozšiřuje ho o prémiový 10-hodinový DVD program EmailAcademy Master a trénink EmailAcademy Rychlo-kurz.

Online program v 8-krocích staví základ úspěšného email marketingu.

Program Master pak jde na šesti DVD do hloubky těchto 8-kroků internetové strategie úspěšných firem a milionářů. Rozšiřuje je dále o současné nejlepší online internetové strategie postavené na Info-marketingu, Online marketingu a Email marketingu.

Rychlo-kurz je pak kompendium, shrnutí celého tréninku Email Academy Premium, která obsahuje více než 18 hodin vzdělávacích materiálů a aplikování do praxe. Rychlo-kurz dává do ruky akční kroky a osnovu toho nejdůležitějšího z EAP, zdůrazňuje pilíře a to, na co je třeba se aktuálně dnes zaměřit při budování moderní firmy s využitím nástrojů na internetu.

EA Premium je dále rozšířena o dva bonusy, které jsou uvolněny vůbec poprvé. Video Odšťavnovač databáze, které vysvětluje konkrétní taktiku využití email kampaně při prodeji. Odhaluje krok za krokem techniku, která za 5 dní vydělala 2.7mil. Kč jen využitím vlastní databáze emailů. (Tohle video, vrátí investici do EA Premium po prvních 30 minutách).

Druhým bonusem je know-how, Jak vybudovat tým snů. Skutečný příběh, jak David během 24 měsíců vybudoval tým snů, společenství spolu-pracovníků, které vystřelilo jeho projekty z nuly na obrat přes 20.000.000 za rok. Je pro všechny, kteří chtějí do svého týmu přitáhnout ty nejlepší experty, aby pracovali pro vás a aby se z nich stali navíc dobří přátelé.

eap-b-468x60-gif-256.gif


Home > email academy porovnani premium

 

(c) Libor Činka     Obchodní podmínky  Zřeknutí se odpovědnosti


 

 

eap-b-160x600-gif-256.gif

EA Premium doporučuje
jeden z nejúspěšnějších internetových podnikatelů
v Česku,
autor bestselleru

Ovládněte svůj mozek,
a systému
Jak Vydělat Peníze

Ovládněte svůj mozek - Libor Činka