Drip

Používal jsem v průběhu let 2005 - 2014 mnoho systémů, ale ten nejefektivnější a nejslibněji se rozvíjející se jmenuje Drip. Nedávné zpřístupnění pro všechny, kteří si jej chtějí otestovat je možné už za cenu 1 dolaru pro 100 emailových adres. (jde o novinku 2016, předtím byla nejnižší platba cca 40 dolarů). 


Drip dokáže spuštět akce podle jednání čtenářů. Na obrázku je vidět schéma nakreslené Dripem podle kterého se "rozhoduje. 

Například pokud má čtenář přidělený štítek že podniká, nepošle mu informace, které už má z minulosti, avšak těm co daný tag nemají zašle dotaz zda a s využitím jakých nástrojů podnikají. Další komunikace se pak odehrává - přizpůsobuje dle výsledků. Lidé tak dostávají pro ně co nejužitečnější informace. To je malý příklad automatické akce. 

Drip také umí bodovat odběratele dle jejich aktivity a podle toho jim může přiřadit výhody ve formě zaslání mimořádných informací jen pro vybrané (ty co dosáhli určitého počtu bodů), speciálních bonusů, slev... Automat Vám tak pomůže vyvážit komunikaci a více přinášet těm, kteří jsou těmi nejvhodnějšími. 

Systém je pochopitelně v angličtině, nicméně jednoduché viz příklad níže. Je velice snadno nastavitelný a věřím, že k pochopení bude stačit už i orientační překlad pomocí Google translatoru. Systém mám prověřený a velice jej doporučuji. 

Podívejte se do Vaší emailové schránky, jste-li v mé databázi, tak Vám Drip odešle odkaz a informace, které Vaše podnikání mohou katapultovat do budoucnosti.  


Části v Dripu (překlad) 

All = Všechno

Analytics = Analýzy

Automation = Automatizace

Broadcasts = Vysílání

Campaigns = Kampaně

Drafts = Koncepty

Forms = Formuláře

New Broadcast = Nové vysílání 

Reports = Zprávy

Sent = Odesláno

Settings = Nastavení

Scheduled = Naplánováno

Subscribers = Odběratelé

Support = Podpora

P.S. 
Já Drip pracuju 24 hodin denně 365 dní v roce
P.P.S. 
Já Drip odměňuji pouze aktivní čtenáře zasláním informací, bonusů, či dokonce slev NAVÍC. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu