logo for jak-vydelat-penize.com
 
leftimage-3col for jak-vydelat-penize.com

Home > David Kirš Libor Činka

David Kirš a Libor Činka

Kdo je Kdo v internetovém podnikání

David Kirš a Libor Činka patří nejen v poslední době, ale dlouhodobě, mezi kouče úspěchu podnikatelů a to jak jednotlivců tak i firem, kterým překvapivými způsoby pomáhají dosahovat nejlepších výsledků. Ty jsou měřitelné nejen pohodou, která ve většině podnikání bývá výjimkou, ale finančními zisky a překonáním konkurence postupy, které jsou v Česku zcela nové.

David Kirš po absolvování nejdražších tréninků na světě u světové špičky Brendona Burcharda, převedl model nejmodernějšího podnikání do praxe v Česku a to doslova raketovým způsobem. Během krátké doby 30 dnů dokázal osvojenými postupy nejen vydělat 5, 3 miliónu korun a hlavně své zákazníky nadchnout. Kdyby jeho zákazníci věděli, jak velké prostředky David Kirš investoval do svého vzdělání, které svým klientům předal, tak by se mnozí zastyděli za to, že zaplatili tak malé částky oproti tomu, co investoval on.

Obchodní partnerství s expertem na psychologii vlivu, hypnoterapeutem a koučem Liborem Činkou je supersilné spojení. Jednak mají oba Burchardovu školu, jednak Libor Činka začal studovat již v roce 2001 milionáře jako Joe Vitale. Ten se u nás stal známý až ve spojení s filmem a stejnojmennou knihou Tajemství. (což mimochodem byla jedna z největších a nejpromyšlenějších marketingových akcí na světě. To, co Vitalovi čtenáři neví, je fakt, že jde o zakladatele hypnotického marketingu v kterém má mnohem větší roli oproti té, která je známá čtenářům jeho knih.)

Studium Vitala, Burcharda, Kerna, Kennedyho a mnoha dalších světových guruů zisku včetně expertů v psychologii NLP McKenny, Bandlera, Ledochowskeho pomohlo L. Činkovi k dosažení vrcholu po stránce tvorby nejprogresivnějších metod úspěchu.

Setkání s těmito dvěma superkouči úspěchu a jimi upravenými metodami aplikovatelnými na trhu v Česku může být nejpřekvapivějším bodem obratu v životě jakéhokoli podnikatele, kouče, trenéra, lektora a kohokoli, kdo svými zkušenostmi pomáhá druhým lidem. Můžete snadno získat roky zkušeností předních expertů a hlavně praktiků úspěchu, které můžete rychle převést do praxe. Ještě předtím než to uděláte, nemusíte tušit, jak velké peníze se dají vydělávat snadněji než kdykoli předtím a hlavně být v již zmíněné pohodě a to před jakoukoli konkurencí.

Zájemci o špičkové informace od obou zmíněných je mohou zdarma získávat po přihlášení na těchto stránkách.


Home > David Kirš Libor Činka

 

(c) Libor Činka     Obchodní podmínky  Zřeknutí se odpovědnosti

 

Hypno Zisk

e-program pro podporu zisku

Od Libora Činky
autora bestselleru