David JVP x Goliášova reklamní naivita časopisu Kosmos

od Libor Činka
(Praha)

V televizi (11.1.2011) jsem viděl reklamu na časopis Kosmos. Odstrašující příklad neuvěřitelného amatérismu lidí, kteří dělají marketing a reklamu. Kdyby znali jen zlomek systému JVP, který stojí pár tisíc, tak by odpovědní pracovníci marketingu časopisu nemohli dělat chyby, které je budou stát milióny za TV reklamu a zbytečně nákladný marketing.

Název Kosmos je totiž chybný jak z hlediska marketingu tak i psychologie myšlení.

3 minuty mi stačily pro analýzu, která můj psychologický odhad plně potvrdila. Další minuta a použití JVP bonusového programu Hledač zisku mi stačila na nalezení o více než 200% lepších variant a synonym.

Tedy za 4 minuty bych mohl vylepšit marketing časopisu do kterého investují statisíce každých pár týdnů či dnů.

Tento příklad je však jeden z většiny.

Co je na tom skvělého?

Skvělá na tom je skutečnost, že jedinec či malá firma díky systému JVP získává náskok, který ve vztahu k výše zmíněnému případu znamená zisk ohromného množství finančních prostředků.

Jen Know-how obsažené v JVP ušetří ohromné prostředky, které si menší firmy a jednotlivci předtím nemohli dovolit. JVP je tak řešením pro konkurenceschopnost malých vůči velkým.

David tak porazí obra Goliáše. Ne však pomocí praku vrženým kamenem, ale věděním a chytrým investování malého množství peněz.

Ale možná se mýlím. Možná jsem nepochopil strategii tvůrců a vydavatelé časopisu Kosmos vydávají úmyslně astronomické částky na to, aby šířili do vesmíru kosmicky komickou naivitu.

Nechť se mi pak směje celá Galaxie za nepochopení úmyslu autorů reklamy na časopis Kosmos, kteří vědí, že pitominy se virálně šíří i ve vakuu.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu