Důchodkyně a systém Jak Vydělat Peníze

od Magda
(Znojmo)

Jsem důchodkyně a nemám tolik možností s podnikáním, začíná mi nějaká malá pohyblivost, nebo co, jinak se na nic neléčím. Měla jsem za to, že když budu sedět u PC tak zvládnu mnohé, ale asi je to omyl, nebo ne? Chci po sobě předat dále, nechci nic natrvalo, jelikož nemohu vědět, kdy svíčka dohoří i když nikam nespěchám, ale předat jak a co dál by se mi moc líbilo. Máte nějakou sympatickou, nebo příhodnou radu?
Mám 6 dětí jsou sice dospělé a mají svoje životy, jenže začíná to malými příhodami a pak jsou ty velké. Dva synové by chtěli pracovat také jako nezávislí, ale nemají tušení, jak to udělat a já také ne. Umíte poradit? Děkuji Rychlíková


Odpověď autora JVP, psychoterapeuta L. Činky:

Hezký den či večer paní Magdo,
nevím, jak přesně Vám odpovědět, protože mnoho věcí jste jen naznačila. Co se týče toho zda u PC zvládnete mnohé, to závisí na Vaší motivaci a existuje mnoho lidí v důchodovém věku, kteří přes omezenou fyzickou pohyblivost jsou pohybliví duševně více než mnozí o desítky let mladší lidé. O délce života totiž velmi rozhoduje duševní svěžest spojená s pozitivním vztahem k životu.

Určitě je možné předávat své životní zkušenosti, nicméně, pokud se ptáte zda k tomu využít JVP, tak bych Vám spíše doporučil sepisovat je a pak jen pomocí jednoduché kamery, třeba z mobilního telefonu je natočit a dát na www.youtube.com

Pokud se ptáte zda JVP pomůže synům a máte jim například koupit JVP jako dárek, tak se tomu raději vyhněte. Dárky, které nebyly vyžádány potom často končí někde ve skříni či šuplíku bez toho, že by je lidé použili. A to se přiznám, že nechci, protože jako většina lidí toužím dělat smysluplné věci.

Pokud některý z Vašich synů bude chtít, tak ať si přečte tyto stránky a hlavně si udělá pomocí otázek uvedených na konci hlavní stránky jasno v tom, zda opravdu bude do JVP chtít investovat potřebný čas a aktivitu. Bude-li rozhodnutí 100% tak je velká šance, že bude JVP používat správně a tedy vybuduje podnikání, bude-li chtít i lepší než většina absolventů ekonomických a obchodních škol.

Pro lidi, kteří hodlají podnikat a být v tom úspěšní, je systém JVP absolutní nutností, jinak jim hrozí jako více než 2/3 podnikatelů krach během prvního roku podnikání.

Hodně zdraví a vitality Vám přeje
psychoterapeut a specialista v dosahování nadstandardních výsledků - Libor Činka

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu