CO PATŘÍ NA FÓRUM a co Vás dovede k úspěchu

od Libor Činka
(Praha)

Na JVP fórum patří cokoli, co Vám pomůže ve vydělávání peněz poctivým způsobem, tedy jakékoli myšlenky, tipy, návody pomáhající efektivitě.

Budete si dále moci uvědomit a rozvinout sílu efektivního myšlení vedoucího k bohatství. Předtím však čtěte pozorně následující. Budete z toho moci těžit.

Co patří na toto fórum?

Patří sem i upozornění na pasti, záludnosti, chyby, kterých se všichni dopouštíme.

Jejich popisem si:
1. utřídíme myšlenky
2. pomůžeme druhým vyvarovat se chyb

U chyb, které pojmenujeme, bychom měli dodat i ponaučení, tedy to, co jsme si z toho odnesli a hlavně návrhy východisek nebo přímo řešení, ke kterým jsme se dopracovali.

Fórum by mělo být POSILUJÍCÍ, vyhněme se tedy dohadování, oslabování - toho je dost v průměrné společnosti, zejména v hospodách, různých klubech a politických stranách.

Toto fórum je pro OSOBNOSTI BUDOUCNOSTI, nikoli tedy pro průměrné myšlení spojené s výše zmíněným oslabováním a "upířím" vysáváním energie.

Patří sem i maličkosti, které pomohou. Každý člověk, VY všichni máte zkušenosti, které mohou být hodnotné pro spousty lidí.

Pokud jste se doposud ostýchali, tak nevím, jak rychle ten ostych zahodíte s uvědoměním, že roky trvající programování ze škol na všímání si chyb, je to co v minulosti vedlo k oslabování, od kterého se stále více vzdalujete. VŠIMNETE SI toho vždy u JVP, předtím než si to UVĚDOMÍTE jinde? Anebo Vaše podvědomí přenese neviditelně do praxe to klíčové, abyste se pak divili, jak se Vaše sny začínají naplňovat.

Připomeňte si strategii W. Disneye a jakoukoli kritiku změňte na konstruktivní a tu dále otázkami: "JAK to mohu změnit? Jak to mohu vyřešit? Co mi může pomoci? Kdo mi může pomoci? ... " měňte v řešící energii.

Uvědomte si strategii W. Disneye a dovolte si v první řadě snít a pak o tom můžete napsat. Kdo odsoudí sen, myšlenku aniž začne přemýšlet o realizaci a možných zdrojích, ten si buduje neúspěch. Každý z nás to někdy udělal a proto to omezujme na minimum, předtím než to zmizí. Řekněte, možná i zařvěte STOP, všemu TOMU, CO Vás osobně OSLABOVALO.

Nechejte však druhým právo na jejich názor. Kdo se chce oslabit, žít v chudobě ducha vedoucímu k chudobě činů, má právo na svůj výběr. Buďte moudří a teprve pokud za Vámi přijdou ti "slabí" s žádostí o pomoc, teprve tehdy pomáhejte. Moudří ví, že "Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly pomáhat těm, kteří o pomoc nežádali."

MYSLETE VÍCE efektivně a REALIZUJTE nápady. Vyhněte se touze po absolutní dokonalosti sdělovaných myšlenek, jinak byste nezačali jednat.
(Mimochodem, řada klientů mi v terapeutické ordinací vypráví o touze najít dokonalé: dokonalého partnera, partnerku, zaměstnání ... a mnozí z nich se tak paralyzovali jen ve snění - což je jen jedna fáze strategie W. D. - ovšem bez té paralýzy, že nepřemýšleli o druhé fázi a nedostali se tedy vůbec k realizaci. Proč? Báli se chyb, báli se zesměšnění. Školní myšlení přenášené dál do života je paralyzovalo strachem z chyb, strachem z nedokonalosti. Kdo nic nedělá, nic nezkazí, že? Omyl! Tací lidé si kazí život, protože si v hlavě budují scénáře katastrof, z nichž 90% nikdy nenastane.)

VY, všichni, spolu s tím, jak POUŽÍVÁTE v systému JVP uvedené, eliminujete chyby, stavíte sny na pevnou půdu uvedenými postupy, tím rozvíjíte zkušenosti a proto BUDETE ÚSPĚŠNOU OSOBNOSTÍ.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka
psychoterapeut, specialista v dosahování nadstandardních výsledků

Komentáře k CO PATŘÍ NA FÓRUM a co Vás dovede k úspěchu

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Mar 04, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Nevyzadana pomoc
od: David L.

S timto clankem naprosto souhlasim. Hlavne s citatem: Moudri vi, ze "Cesta do pekel je dlazdena dobrymi umysly pomahat tem, kteri o pomoc nezadali."

Vcera jsem se snazil najit praci byvalemu spoluzakovi! Nasel jsem mu ji a predal kontakt.
Jednalo se o praci za minimalni mzdu, ale lepsi nejaky prijem, nez zadny. Pomoc jsem mu nabidnul sam od sebe.

Jak to dopadlo? Do prace ani nezavolal a ignoruje me. Mozna je na me lehce nastvany. Nechapal jsem to, protoze uz pul roku hleda praci a doslova prahne po penezich.

O co jsem prisel? O 3 hodiny casu. Za tri hodiny casu jsem mohl napriklad sedet s nejakou holkou u kafe ...

Mar 05, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
RE: Nevyzadana pomoc
od: Libor Sima

Lano se neda tlacit.
L. Sima

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu