Co kdo kupuje

od Libor Činka
(Praha)

"Co kdo kupuje?" je jedna z velmi cenných otázek, kterou si úspěšní podnikatelé kladou. Ti neúspěšní prostě něco chtějí prodávat a nezajímají se o průzkum trhu.

Díky internetu lze najít řadu zdrojů, které pomohou nalézt odpovědi. Například na
Alza dárky
můžete klikat a zjistit o co je v oblasti dárků zájem. Můžete zjistit, jaké dárky objednávají ženy pro muže, rodiče pro teenagery, milenci pro milenky... Navíc Vás může napadnout nějaká lukrativní myšlenka, kterou budete moci zpeněžit.

Co může být zajímavým zdrojem pro tip k podnikání? Například různé žebříčky knižních vydavatelství.

žebříček knih dle hodnocení


Velmi cenné je, když je uvedeno i kolik lidí hodnotilo, či kupovalo daný produkt.

Ovládáte-li angličtinu, tak mnoho se lze dozvědět z žebříčků, souvisících produktů, které lidé nakupují i hodnocení výrobků na

Amazon
*To byl však jen skromný příklad. Jaké najdete další informační zdroje na internetu? Kdo totiž hledá, ten najde. Kdo přemýšlí o tom, co je pro koho žádané, jak to nabídnout, aby to bylo jiné než kdekoli jinde, ten je předurčen k úspěchu.

*
Pozor, varuji před zde v Česku prodávanými návody, jak prodávat na Amazonu, setkal jsem se minimálně se čtyřmi podnikateli, kteří nedomysleli naprostý nesmysl o tom, že je možné podnikat v takto hyper konkurenčním prostředí a jejich zisky proto jen zřídkakdy převyšují náklady.

Napište vaše zkušenosti do Comments.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu