CMS?

od Jiří
(ČR)

Chtěl bych se zeptat zda se jedná jen o nějaký druh redakčního systému pro tvorbu www a poradenství jak vytvořit kvalitní internetovou prezentaci + ekniha jako návod k používání, nebo jde spíše o knihu o podnikání jako takovém a využití internetu v podnikání. Díky

Odpověď Libora Činky
Nejde o druh redakčního systému.
Jde o mnohem více než jste dále odhadl.
Podnikání na internetu a klíče k zisku od A-Z, včetně unikátních nástrojů v podání, obohaceném o špičkovou psychologii.

Pokud bych měl zmínit pár lidí jejichž školu mám a za co jsem zaplatil stovky tisíc korun, tak kromě již zmíněných jako je Joe Vitale a jeho marketingová škola, jde světové experty jako je Frank Kern, Brendon Burchard, Ken Evoy, Kevin Wilke, Corey Rudl, Derek Franklin a mnozí další.

Vše, co jsem se naučil, jsem jsem ověřoval a upravil pro český trh. Vše dále rozvíjím. JVP je o tom co využívám a co funguje. JVP se skládá z eKnihy, softwaru, stránek pro podporu majitelů JVP a dalších mnou vytvořených originálních zdrojů.

Komentáře k CMS?

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Apr 20, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Roboticky internetovy obchod
od: Anonymous

Stale o vasem produktu jaksi nemam predstavu. Nevim zda by mi k necemu byl. Napriklad bych se rad soustredil na zahranicni zakazniky, takze orientace na cesky trh mi nepripada dulezita. Chtel bych vytvorit roboticky internetovy obchod (tzn. nabizet produkty ke stazeni z mych stranek za stanovene ceny)a chtel bych, aby vse probihalo automaticky. Z vasich stranek mi dosud neni poradne jasne co konkretne vlastne nabizite. Vas produkt je nazvan jako system, ale to je dosti siroke tema?:)

Odpoved Libora Cinky:
Muzete mi poslat odkaz na Vas soucasny obchod a ja se podivam jak velmi mnoha zpusoby Vam JVP muze pomoci k vzniku obchodu, ktery bude mit sanci na zahranicnim trhu uspet.

Mimochodem ja osobne pouzivam z naproste vetsiny pouze zahranicni nastroje nebo nastroje, ktere jsem vytvoril. Ty, ktere jsou nabizeny u nas maji omezeni, ktere je prakticky znemoznuji pouzit pro uspesny vstup na zahranicni trh. Chybne nastaveni na zacatku muze znamenat nejen ztraty desitek tisic korun v zacatku, ale nasledne ztraty milionove.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu