Kdo budete makat, budete chudnout

Makat = chudnout 

Ano, to není protimluv. Makat totiž dokáží milióny lidí a tedy budete-li makat, tak se ztratíte mezi dalšími makáči. Žijeme totiž ve věku hyperkonkurence. Naštěstí existují recepty, jak to změnit, které najdete níže. 

Makat znamená dělat něco rutinního, dělání něčeho, co je snadno nahraditelné levnou pracovní silou - často z východu, anebo nahraditelné technologiemi. Ve školách vyučované levomozkové oblasti nemohou vést k lepšímu zaměstnání, protože lepší zaměstnání souvisí s kreativitou v myšlení i sebeprezentaci, což se ve školách neučí. Levomozkové je levné. Proto je potřeba chybějící doplnit. 

Takže je potřeba se soustředit na pravomozkové. Pravomozkové je kreativní, inteligentně zacházející s prostorem, barvami, designem, zvyšováním hodnot a tedy zvyšováním zisku odstraňováním zbytečných komplikací. 

Kreativita však vyžaduje prostor a čas a při makání v běžném pracovním procesu se jí daří jen zřídka, anebo to trvá roky, spíš desetiletí života, než může vzniknout něco velkého. Naštěstí lze právě zapojit technologie a levnou pracovní sílu a tak si můžete velice  uvolnit prostor a čas na tvorbu. 

Nástroje pro zefektivnění a dostupné zdroje najdete pod odkazy níže (zde na stránkách www.jak-vydelat-penize.com), které se zabývají inteligentní prací a vyděláváním.

Jakkoli mnoho lidí věří, že se dá vydělávat jen podváděním, tak opak je pravdou. To je krátkodobá a zcestná filozofie. Nejvíce se ve skutečnosti vydělává pomáháním. Jen tak pak máte zajištěno, že se o Vás bude zajímat stále více lidí, kteří na Vás dostali kontakt.

Ohromné uspokojení ze smysluplné práce a radost je pak dalším platem navíc. Pak je Váš život naplněn. Děláte totiž to, co Vás baví, dostáváte za to plat a ještě jste díky tomu naplnění energií. Plni energie tak stále rostete, cítíte se harmonicky, naplněně, můžete pomáhat více a jít s lehkostí životem. 

Pokud je neděle a vy nemáte v hlavě depresivní myšlenky na nastávající pracovní týden, je-li pondělí a jste v pohodě a tak to pokračuje den za dnem, aniž  se těšíte na víkend jako na vysvobození, pak nejspíše máte velkou kliku a dobře jste si vybrali zaměstnání. Pak je  to nejspíš zaměstnání, které je i koníčkem.

Nejde o makání, ale plynutí v tom, co Vás naplňuje. Máte-li  příjmy, že je to pro Vás i Vaše blízké plně postačující na delší dobu, pak Vám mohu jen gratulovat, protože patříte mezi velmi malý vzorek populace. 

Pokud však častěji myslíte na to, že práce je otrava či uvažujete o tom, že není dost peněz na to, co chcete, pak je čas to změnit. A dá se to mnohem snadněji, než bylo kdy v historii možné. 

Cestu za vyděláváním a prací snů je možné velice urychlit pomocí chytrých strategií, postupů, receptů - zkrátka pomocí Know-How

Motto: 

Jak z jedné koruny uděláte dvě?
G
arantovaně. 
A jak z deseti uděláte sto, takřka najisto. 
Možná to bude jen padesát, ale i tak to za to bude stát. 
Vynásobte to však tisíckrát. 
Každý měsíc, každý rok, zkrátka mnohokrát." 

Libor Činka 


Chytré zdroje, tipy, recepty od zkušených najdete pod odkazy níže. 


Citáty o bohatství - inspirujte se moudrostí nejúspěšnějších ve videocitátech 

Do práce chodí můj robot - realita, která již roky není sci-fi 

Myslete jako bohatí - Proč reálném životě neplatí to, co v matematice, že A + B je totéž jako B + A a jaký to má vztah k bohatství. 


Video z lodi - JVP plavba - od té doby, co jsem jej zveřejnil, řada  lidí kopíruje mnou sdělené. 

Jak se motivovat k dosažení cílů - varianta hypnotického postupu v textové podobě 

Další výběr odkazů se připravuje a brzo se zde objeví

Pamatujte si: 

Kdo bude makat zchudne. Vy si odteď můžete vybírat více toho, co chcete. Pondělí nemusí být pracovním dnem spouštějícím stres, ale radostí z tvorby smysluplného. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu