Bonusy k Affiliateacademy od Libora Činky

Níže se dozvíte o ohromných bonusech včetně prozrazení mých hlavních triků a zbraní, které mi umožňují překonávat i velmi silnou konkurenci a se stokorunovými náklady vydělávat během pár hodin i desítky tisíc a to opakovaně a opakovaně.

Bonusy k Affiliate Academy od Libora Činky

(Můžete investovat do výborné Affiliateacademy i bez bonusů, ale přijdete tak o ohromné možnosti, včetně možnosti získat uvedené programy o mnoho tisíc výhodněji.)

Platinum - MAXI bonus 
se skládá z:

1. 
E-programu Neuroprofit, v kterém jsem prozradil krok za krokem postupy, kterými jsem vydělal stovky tisíc pro známé milionáře jako David Kirš, Pavel Říha a tak jim pomohl k milionářskému titulu, který se nestuduje na žádné škole (ale u zahraničních špiček, anebo u mne.)

Cena Neuroprofitu je již od roku 2012 (září) 14 000,- Kč, ale pro zájemce o maximální zisk je spolu s dalšími částmi bonusu za zlomek. 

2. 
Dále verze PLATINUM obsahuje úplný systém Jak vydělat peníze - již čtvrtou verzi od roku 2009. Tato plná verze v ceně 7 700,- Kč je rovněž součástí balíčku Platinum. 

3. 
Třetí částí je e-program Video Reklama. V programu v hodnotě 20 000,- Kč se naučíte za stokoruny vytvářet videa, která kvalitou budou snadno konkurovat videím natočeným za desetitisíce až statisíce profesionálními agenturami.

Zde se seznamte s podrobnosti:

Bonus - Systém JVP


Bonus - Neuroprofit

Získejte Neuroprofit a podrobností o tom, jak jsem pomohl k statisícovým ziskům opakovaně D. Kiršovi, P. Říhovi a dalším. 

POZOR POZOR
12. 8. 2012 jsou k dispozici pouze bonusové slevy verze PLATINUM.

Verze Gold neobsahuje Neuroprofit. 
Verze Silver neobsahuje Neuroprofit a Videoreklama. 

Sestupné zpřístupnění znamená, že nebude možné získat vyšší verzi, tzn. po ukončení možnosti získat verzi Gold bude přístupná již jen verze Silver.

Verze budou dostupné z časových důvodů jen pár dní,
které jsem ochoten investovat do těch, kteří jsou proaktivní.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu