Bohatství

od Blanka
(Příbram)

Děkuji Liborovi za možnost poslouchat zdarma hypnonahrávky. Poslouchám první nahrávku 1x denně, zatím nepozoruji žádné výraznější změny, ale nejspíš je příliš brzy. Nevím, jestli mám současně poslouchat i druhou nahrávku? Nebo mám nejdříve poslouchat první nahrávku 21 dní a pak poslouchat druhou nahrávku dalších 21 dní? Co se týče bohatství, většinou čtu o lidech, kteří dělají něco, co je nebaví, ale ví, co by rádi dělali. A když opustí původní práci a začnou dělat to, co je baví, změní se jejich finanční situace. Co mají ale dělat lidé, kteří nemají ve svém vědomí informaci, co by skutečně rádi dělali?

Komentáře k Bohatství

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jan 28, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Odklad
od: Libor Činka

Odklad reakce na nahrávky, je možný u lidí, kteří prožívají to, co popisujete: Protože když nejsme zdraví a šťastní, tak nedokážeme ocenit a vážit si ani úspěchu ani bohatství.

Jan 26, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Bohatství
od: Blanka Příbram

Děkuji za vysvětlení. Ještě mě v souvislosti s nahrávkami napadlo, jestli by nebylo lepší udělat nejdříve nějaké nahrávky na Zdraví a pak na Štěstí a pak teprve přidat Úspěch a Profit. Protože když nejsme zdraví a šťastní, tak nedokážeme ocenit a vážit si ani úspěchu ani bohatství. Nahrávky již poslouchám 14 dní a zatím jsem nic zajímavého necítila až dnes jsem zažila zvláštní klidný a příjemný pocit na hrudi.

Jan 24, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
21
od: Libor Činka

21 dní je sice propagovaný názor na vytváření změn, ale ve skutečnosti to není o počtu dní, ale o intenzitě. (Nahrávky můžete střídat a vybrat si tu, která Vám melodicky, poslechově vyhovuje nejlépe. ) Nové jednání může vzniknout mnohonásobně rychleji, je-li na něj člověk připraven. Standardními postupy je potřena počítat 21 dní jako dolní hranici sahající spíše k 60 až 90 dnům. Hledání toho, co by člověk rád dělal je právě cestou, která je cílem. Stojí po ní jít týdny, měsíce, déle a tak vytvořit život naplněný desetiletími radosti a bohatství.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu