AZZA plan

od Libor Činka
(Praha)

Plánování od konce je jednou z významných strategií úspěchu.

Mnoho lidí se nedostane k cíli, protože nenaplánují výsledek. Je to podobné jako když někdo chce říci vtip, který jednou slyšel, ale nepromyslel si jej nanečisto a hlavně nepromyslel jeho pointu. Pak se před koncem zasekne.

plán dále pracuje s jednoduchým postřehem týkajících se očí a vnímání.

Protože oči jsou navyklé číst od shora dolů, tak často sejdou z očí podstatné činnosti týkající se konce seznamu běžných plánovacích listů.

Přehlížení (nedočtení) vede k zapomínání a následně všímání si až na poslední chvíli toho, co takříkajíc "hoří". Následkem toho je neefektivní jednání.

plán Vám pak umožní vidět jak efektivní variantu ZA, tak i klasickou AZ a předejít problémům.

Program si stahujte z:

www.jak-vydelat-penize.com/azzaplan.zip
Klikněte na odkaz pravým tlačítkem myši a vyberte kam jej chcete uložit. Po rozzipování je program připraven k používání.

Rychlé otestování programu:
Po rozzipování si přečtěte Návod a můžete použít přiložená data anebo si zapište vlastní a nechejte je zpracovat programem do seznamu "A až Z" nebo "Z až A"


POZOR! Všechny varianty uvidíte až poté, co si je uložíte pomocí tlačítka Uložit varianty ... na poslední obrazovce programu. Uložte je do známého místa, ideálně si na to založte složku. Pak si můžete vytisknout jak variantu AZ, ZA, tak i listy s jednotlivými činnostmi.

Tiskový výstup si otestujte jen na prvních cca 4 - 5 souborech (první je úvodní stránka s návodem, druhá je ZA varianta, třetí je AZ varianta a všechny další se týkají dále uvedené metody) a zbytek tiskněte pouze v případě, že jej potřebujete na dále uvedenou metodu.

Metoda prostorového utřiďování informací: znalci NLP používají strategie geniálních myslitelů ( jako byl Leonardo da Vinci, T. A. Edison) a ví, že uspořádáním ve velkém prostoru například na zemi, jim umožní procházet se mezi jednotlivými činnostmi a lépe si je uspořádat zapojením tělesné a prostorové inteligence.

Vaše reakce na tento program pište dolů viz odkaz Click here to post comments.

(c) 2011, Libor Činka - AZZA je program zdarma vhodný pro majitele systému JVP.

Komentáře k AZZA plan

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Aug 19, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Program není pro iOS
od: Libor Činka

Ano, program není pro iOS. Nicméně nestojí za to instalovat kvůli němu do Maca virtuální Windows. Použijte místo toho standardní program v iOS - Připomínky - jeho ikona je papír s čtyřmi barevnými tečkami - a napište si kroky k cíli do něj. Použijte možnost načasování (nastavte si připomínky na jednotlivé termíny) a pak použijte možnost přesouvání a přeorganizujte kroky opačně, tedy tak, aby poslední byl hned nahoře.

Jun 30, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
exe program
od: Tony

Jestli se nemýlím, tak programy s koncovkou exe mohu otevřít pouze ve Windows. Co máme dělat my majitelé Macků? Asi mě nezbývá než nainstalovat virtuální Windows. Nebo existuje nějaké jiné řešení pro Mac?

Mar 10, 2015
Hodnocení
starstarstar
AZZA
od: Ivo

Děkuji za velmi jednoduchý nástroj, který je schopen nás držet na zvolené cestě a zbytečně neodbočovat. Držet se daného plánu a plnit vlastní úkoly.
Dáky
Ivo

Apr 13, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Podvedomi a nezadouci myslenky
od: Jirina

Jak vymazat z podvedomi nezadouci programy, ktere brani v prosperite?

Odpoved hypnoterapeuta Libora Cinky:
Tak to je otazka, jejimz resenim jsme se mnoha zpusoby zabyvali ve vsech psychoterapeutickych vycvicich. Terapeut musi umet pracovat s podvedomim klientu, chce-li vsak sam pro sebe neco takoveho vyresit, potrebuje casto pomoc kolegy hypnoterapeuta, ktery mu pomuze k praci na tom, co ma clovek pro praci na sobe obtizne pristupne.

Apr 12, 2011
Hodnocení
starstarstarstarstar
Nadhera!
od: Andy

Opet EXCELENT!!! To mame utery, venku prsi a my vsichni jsem dostali krasny rozvijeci program a mame JASNO! LIBORE 1*!

Reakce Libora Cinky:
Jsem rad, ze moje jasno dorazilo do destive Ostravy:)

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu