AZ upgrade

Vítám Vás, 

děkuji za nadšení všech, kteří jste shlédli v sobotu webinář. Protože vzbudil takové nadšení, tak naváži novým vysíláním. 

>> klikněte na tento odkaz k vysílání <= Aktuálně by pár hodin měl být dostupný záznam - pro Vás v úterý 29. září 2015 zcela zdarma do cca 22 :00.  << Mimo jiné jsem prošli novým způsobem dalšími prvky ABeCedy úspěchu a provedli odhalení podvědomého kódu pro správné rozhodnutí. 

Reakce na sobotní webinář, přes počáteční potíže byly opravdu ohromné. Několikrát jsem musel zrušit v prvních minutách vysílání a proto se některým lidem objevilo hlášení o ukončení. Nicméně vytrvala ohromující část (jen cca 4% odpadly) a byli odměněni. 

"Děkuji za včerejší webinář, byl velmi pozitivní a inspirující! Připojila jsem se až po druhé polovině (u "O") a tak jsem přišla o některá zmiňováná cvičení a velký kus abecedy. Bude k dispozici záznam? Velmi bych to uvítala." Děkuji a zdravím! MONIKA H. 

"Začal jsem s Vámi v programu Anglicky fantasticky a je to super, čtu Vaše knížky, sleduji informace z emailu, nahrávek, webinářů. Působí to na mě jako vláha na vyprahlou zemi. Dostal se na něj až po 22 hodině. Je to ohromná škoda. Moc mne mrzí, že dle komentářů není záznam, přišel jsem o pořádnou "zálivku"!"

Doufám, že příště už to neprošvihnu. Zdraví a hodně energie Vám přeje Mirek Novotný 

A PROTO bude nový a navazující, klikněte na přihlašovací odkaz nahoře. Dovolte si být trpěliví a věřte, že kdyby snad začátek zlobil, tak  máme  zkušenost jak to řešit. 

Webinář v sobotu byl z těch, kterými ukazuji ty nejpodstatnější principy, ( i když je nemůžeme trénovat hodiny jako na kurzu) které učím ve firmách za částku kolem 7000,- Trpělivost odměnila ohromných 96% těch, kteří setrvali po celou dobu vysílání a tak padl pravděpodobně rekord v udržení pozornosti a nadšení. 

To hodlám zopakovat a těším se na Vás. 


Instrukce k sobotnímu vysílání: 


Připravte si nůžky, izolepu nebo sešívačku, papít A4 nebo 5 pruhů papíru o šířce cca 4 cm a délce cca 30 cm (lze použít roličku papíru z kalkulačky s tiskový výstupem). 


Dále jeden papír A4 - hodí se linkovaný či čtverečkovaný - stačí si od ruky nakreslit 2 tabulky o 7 sloupcích a cca 28 řádcích. 


Budeme trochu kouzlit, demonstrujeme si jak překonat limity běžného myšlení a provést AZ upgrade tedy opravdu od A do Z.


Doporučuji si dnes pustit hezkou hudbu a udělat něco pro Vaši pohodu. 


Netřeba zatím příliš vzpomínat na minulé okamžiky, kdy jste byli hraví či tvořiví v maličkostech, či větších projektech. 


Budete-li alespoň trošku hraví, může to mít ceny stokorun, dovolíte-li si více, může to být o násobcích tisíců. Bude to AZ seznam z kurzů kreativity a úspěchu, který občas učím pro agentury a firmy za cenu necelých deset tisíc na osobu. 


Chystá se pro Vás opravdu AZ upgrade. 

Buďte připraveni, přihlaste se přes link uvedený nahoře 

a v podvečer začneme. 


banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg