Akce

SYSTÉM JAK VYDĚLAT PENÍZE

Moderní metody jak vydělávat, pomocí psychologických metod, internetu. 

Jak co nejlépe podnikat a navíc se vyvarovat chyb, které dělá přes 90% podnikatelů i velmi známých firem. 

Odhalte tajemství, které stojí velké firmy milióny, a které umožní i jednotlivcům s minimálními investicemi vydělávat více než velmi vzdělaní vysokoškoláci a manažeři. 


Systém JVP je navigací k úspěchu, kde je ukázáno kudy nejezdit, kde hrozí nebezpečí a kde je naopak cesta k zisku nejekonomičtější a nejsnadnější. Zároveň svými nástroji pomáhá v libovolném podnikání k “tunningu” podnikateli používaných “dopravních” prostředků na cestě k cíli.


JVP pomáhá překonat konkurenci a vítězit i nad mnohem silnějšími značkami. I z amatérských "jezdců" na podnikatelské závodní dráze pomůže udělat nečekané vítěze.


Hluboké pochopení, jak platí legendární myšlenka: 

„Je rozdíl mezi dělat věci správně a dělat věci správné.” 


JVP přináší klíčová odlišení od návodů internetových „guruů” v Česku, kteří i když ne všichni prezentují povrchní návody plné naivity s omezenou funkčností, tak jim chybí odpovědnost a komplexní zkušenosti, což jsem poznal, když jsem mnohým z nich pomáhal násobit zisky. (Sebekrásnější auto bez motoru zkrátka nepojede.) 


JVP je poctivý, profesionální a extrémně promyšlený způsob vytváření a násobení zisků. Systém je jak pro začínající podnikatele, tak i pro firmy libovolné velikosti. Ve všech případech vás zbaví drahých chyb, neefektivních investic - energie a času.  


E-program JVP v hodnotě 9 700,- Kč s prázdninovou slevou 75% jako bonus k workshopu Jak zaručeně vyděláte více na internetu  - na kterém se 23. - 24.11.2017 setkáme. 


a k tomu: 

GIGA EXPERT

Informace - umíte-li s nimi zacházet - znamenají velikou moc. GIGA EXPERT Vám umožní naučit se je vyhledávat cca 10 x rychleji. To, co by trvalo 100 dní, můžete mít za 10 dní, a třeba i už za 1 den. 

Experti nevznikají ve školách. Bohatí a úspěšní nevznikají ve školách. Jde o proces vznikající vyhledáváním, inspirováním se, transformováním do lepšího než doposud existovalo. Pokud jste měli problém napsat hodnotný ebook, pak nyní se to změní. 


Uvědomte si, že stále více platí: INFORMACE = MOC

Ve slově informace je schované slovo „forma”. Forma obsahuje různě hodnotné stavební prvky. Vyhmátnete-li ty hlavní, máte náskok nad 99,9999% lidí. Můžete se stát Giga Expertem. 

E-program  v hodnotě 2000,- Kč s prázdninovou slevou 75% jako bonus k workshopu Jak zaručeně vyděláte více na internetu - na kterém se 23. - 24.11.2017 osobně setkáme.  


a k tomu: 

NEUROPROFIT

Rozšířená představa, že kvalitní výrobek se sám prodává je naprosto mylná. Stejně jako v knihkupectví přehlédnete knihu s šedou obálkou a Vaši pozornost upoutá jiná zajímavá grafika, stejně tak existují nudné formulace a jejich opaky. Existují doslova magnetizující a přitažlivé formulace v podobě rafinovaných vět, které upoutají pozornost a znásobí tak zisk. Kvalita popisů, příběh jimi vytvořený, a nikoli kvalita  výrobku rozhoduje o velikosti úspěchu a zisku.  NeuroProfit dá poctivým podnikatelům znásobení moci překonat podprůměrné, které je lépe vidět, protože má lepší marketing. NeuroProfit je férová super zbraň, psychologická armáda šíření vlivu libovolného reklamního textu. Psychologie  působení správně používaného jazyka webových stránek, emailů, reklam, i Facebookových příspěvků Vám bude moci přinést tím více zisku, čím více jej budete používat. Od zisků v řádu tisíců se budete moci dostat k deseti i stonásobkům. NeuroProfit odhaluje detailní psychologii za texty a emaily jimiž jsem pomáhal k statisícovým až miliónovým ziskům řadě známých podnikatelů. 

E-program Neuroprofit v hodnotě 14 000,- Kč s prázdninovou slevou 75% jako bonus k workshopu Jak zaručeně vyděláte více na internetu - na kterém se 23. - 24.11.2017 osobně setkáme.  

a hlavně

VR 2 - ano, ve vztahu k vývoji

ABSOLUTNÍ náskok v podnikání, konkurenční výhoda v řádech stovek tisíc až MILIÓNŮ,
čeká na každého, kdo teď uchopí příležitost jíž je VIRTUÁLNÍ REALITA. 

Představte si, že JSTE si nasadili brýle pro virtuální realitu,
vstupujete do prostoru, 
kde se ALE nebudete dívat na malý obrázek zajímavého zboží. Nikoli.
JSTE V PROSTORU,  jdete až k tomu, co Vás LÁKÁ, 
procházíte se kolem toho JAKO v reálném obchodě.
A je tu něco MEGA zajímavého.
Co byste řekli na to, že je to Váš, JEN VÁŠ virtuální obchod, virtuální show room, virtuální galerie. 
Máte ohromnou konkurenční výhodu, protože ani TESCO zatím nemá takový prostor. 
Dále ani žádná konkurence nemá takový prostor. Je to UNIKÁTNÍ prostředí spojené se zážitkem, který může nabídnout jen pár lidí v Česku. 
Vlastně jen 25 lidí. Těch, kterým to umožním. 
A Vy jste mezi nimi. 

Jakou cenu má taková výhoda, když JSTE SE JÍ CHOPILI JAKO PRVNÍ? 
Přeneste se do září 2017 a představte si, že už se to stalo. 

Jak velmi chcete? Chcete alespoň na 80%? Můžete to vše mít jako součást všeho zde uvedeného. 

VIDEO REKLAMA

má stejnou zkratku jako Virtuální Realita, která změní tento svět, jak jsem zmínil v čtvrtečním emailu. 

Speciální vydání Video Reklamy tedy bude pro 25 opravdových zájemců o objevení nového světa a o virtuálním prezentační prostředí, které budete moci použít jako EXTRÉMNÍ konkurenční výhodu. 


Protože VR umožňuje vytvářet s pomocí několika zdrojů vysoce profesionální videoreklamu, ušetříte desítky tisíc a až stovky hodin času - hodnota e-programu Videoreklama tak převyšuje 20 000,- Kč. VR je určen pouze pro majitele systému JVP či podnikatele a firmy, které díky prozrazení uvedeným ve VR budou moci s minimálními náklady vytvářet psychologicky a vizuálně velmi silnou videoreklamu.

Program VR je dostupný pouze jako bonus k systému JVP. Samostatně neprodejné

E-program VR v hodnotě 20 000,- Kč s prázdninovou slevou 75% = jako bonus k workshopu Jak zaručeně vyděláte více na internetu - na kterém se 23. - 24.11.2017 osobně setkáme.  


POZOR, podmínky akce jsou následující: 

Bonusy při příležitosti mého svátku v roce mých padesátých narozenin jsou jen pro 25, kteří

1. Vyplní a odešlou kvalifikaci v dolní části stránky o systému JVP

2. V průběhu sváteční akce investují do workshopu Jak zaručeně vyděláte více na internetu na kterém se osobně setkáme.


POZOR, nabídka přidání si bonusů se objeví až po kliknutí na tlačítko přidat.  

DŮLEŽITÉ: Tréninkový prostor je omezen 25 místy a po jejich vyprodání nebude tato nabídka za těchto cenových podmínek již nikdy dostupná (opravdu nikdy - padesát let  obvykle bývá jednou za život.:)  

Od srpna 2017 je možné získat k workshopu tréninky JVP, NP,GE, VR s 75% prázdninovou SLEVOU, tedy už za 11 425,- Kč. 

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu