Ak neviem v čom chcem podnikať má pre mna význam investovať do Vašeho kurzu JVP-uistenie.:-)

od Marián
(Košice)

Som z Slovenska z Košíc a velmi ste ma zaujali Vašími aktivitami a prácou, čo sa mi málokedy stáva.:-) Mám záujem o kurz JVP. Mám však takýto dotaz, či má pre mňa význam absolvovať kurz JVP, ked nemám ešte nijakú predstavu o mojom novom podnikaní, alebo neviem čo by som predával, alebo ponúkal cez net. Ďakujem za Vašu odpoveď.

Odpověď Libora Činky:
Je potřeba si rozmyslet, zda chcete či nechcete podnikat. Pokud opravdu chcete a zatím nevíte v čem, tak Vám systém JVP pomůže k výběru a to takovým způsobem s takovou podporou, jako žádný jiný postup a to nezávisle na zemi. V současnosti totiž patří JVP mezi nejvyspělejší světové systémy i v této oblasti.

Pokud se budete rozhodovat bez strategií JVP, tak je velmi vysoká pravděpodobnost, že budete buď rozbíhat zcela chybný byznys, anebo výjimečně i správným, který špatně dopadne.

Přes 80% podnikatelů totiž skončí během pár měsíců ve ztrátách. JVP systém je nejen vytvořen tak, aby se drahým chybám (nejde jen o peníze, ale i o čas) předešlo, ale stále se aktualizuje a umožňuje se ptát ( v speciálním zabezpečeném rozhraní - nikoli tomto). Získáte tak podporu, která by snadno stála desítky i stovky tisíc. Běžná hodinová konzultace u profesionálů v oblasti podnikání stojí až tisíce euro. JVP systém však obsahuje poznání z deseti let mého podnikání těmi nejefektivnějšími a zároveň velmi levnými způsoby. Je 100% jisté, že neexistuje žádný jiný způsob, který by komukoli pomohl k dlouhodobě skutečně prosperujícímu podnikání.

Lze samozřejmě podnikat i bez JVP, ale zaručeně zbytečně složitými a nákladnými postupy. Toto platí zároveň i pro firmy a tak i ony mohou výrazně zlepšit svoje podnikání, překonat konkurenci a být připravené na budoucnost, což většina firem není.

I přestože si u mne můžete objednat individuální konzultaci v ceně 3000,- Kč /hod., tak doporučuji, abyste se v případě potřeby nejdříve zorientoval v systému a vyhnul se placení za vysvětlování informací, které lze získat přímo již v JVP. Rád totiž pracuji na vylepšování, nikoli na seznamování se základy.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu