Affiliate linky

Níže uvedený je příklad, Váš odkaz volte podle kampaně.

Affiliate linky - Tip pro Facebook

Přátelům na FB můžete ve vhodnou dobu* poslat odkaz typu http://anglickyfantasticky.cz/ukazka a za to můžete připojit Váš affiliate kód.

Tedy 

0. připravte si vše nanečisto například zapsáním do textového editoru

1. napište text vyzývající k shlédnutí, 

2. Vložte za to odkaz http://anglickyfantasticky.cz/ukazka S VAŠÍM AFFILIAT KODEM (bude vypadat takto http://anglickyfantasticky.cz/ukazka?a_box=phwqzhaa007 - to je ale příklad kódu nikoli Váš) 

3. To pak zkontrolujte, zda tam nejsou chyby, zda to zní zajímavě a poté překopírujete výsledek do pole napsat příspěvek na Facebooku,

Tipy pro zkušenější

Otestujte si následující:

Poté co se na Facebooku zobrazí náhled, tak poté textový link smažte. Výsledek? Obrázek zůstane, bude to vypadat hezky a přesto to bude počítat. 

Ověřte si to, mělo by to fungovat, pokud jste se předem podívali na počítadlo v rozhraní partnerského programu (Affilboxu) tak by tam měl být vidět proklik. 

Chcete-li mít přehled o proklicích díky této Vaší jednorázové akci, pak si založte účet na https://bitly.com Budete moci porovnávat účinnost.

'Pozor, čísla se mohou lišit, 100% spolehlivost na internetu neexistuje. To Vám vysvětlí odborníci sběhlí v internetu.

Timing

Pamatujte si můj nový citát:

"Hozením granátu do prázdného rybníka si nezajistíte větší úlovek."

Kdy je na Facebooku prázdný rybník? 

Nejčastěji od čtvrtku do soboty. 

Je tedy nejproduktivnější sledovat, kdy je na Facebooku co nejvíce lidí, což bývá obvykle v neděli v podvečer. 

Rovněž v pondělí až středu to bývá obvykle po 18 hodině. 

Od čtvrtku, přes pátek a sobotu raději promýšlejte strategii. Co můžete posunout na vyšší úroveň? Uvědomte si, že žijeme v časoprostoru. Tedy závisí na tom, co děláte, kolik toho děláte, vůči komu a jak komunikujete, KDY a KDE. 

Klíčové slovo pro úspěch je Načasování = Timing. 

POZOR, vyhněte se spamování, tedy obtěžování. Je důležité, abyste na jeden "reklamní" příspěvek, poslali čtyři nereklamní, například odkazy na písničku na youtube, na článek se zajímavým tématem, citát, obrázek...

Ideální je dělat to, co Vás baví, o tom psát a občas do toho jakby mimochodem vnořit pár slov a link ( samozřejmě s vaším affiliate kódem. Informace o akcích najdete na Blogu