Abyste profitovali v affiliate prodeji

od Libor Činka
(Praha)

Jedna z účastnic affiliate systému mi napsala poněkud méně srozumitelný email, z kterého ale vysvítá její nespokojenost s průběhem kampaně. Bohužel jde o častý případ, kdy lidé pozorně nečtou, nesledují informace, a pak mnohdy dělají polovičatou práci, která se musí minout účinkem.

Na její email:
Já bych chtěla vidět svou načtenou síť, protože mi minimálně 20lidí potvrdilo, že do TO šlo, z toho na mém webu shlédlo 200 lidí, 150emailů jsem rozeslala, 100esemesek a zbytek free na Facebooku, tak kam zmizeli? B...ová

Jsem odpověděl :

... asi myslíte kampaň Tvůrce osudu.
Ta již však dávno skončila a tak je škoda, že jste se neozvala ve vhodný čas. Manažer kampaně pan Mário Roženský by Vám poskytl detailní informace, respektive pomoc. V každém případě jsou informace o konverzích k dispozici ve Vašem rozhraní affiliate systému a také jste mohla sledovat informace v členské sekci na Facebooku. V jednom z posledních příspěvků tam vysvětluji vztahy konverzí, odesílatele a příjemců. To ostatně bylo zmíněno již v úvodním videu pro affiliate partnery, viz též v affiliate rozhraní.

Co se týče výsledků, tak například jsme měli partnera, který přivedl na stránky kolem 3000 lidí, ale neudělal žádnou placenou konverzi, protože neměl s danými lidmi vybudovaný vztah, anebo nešlo o cílovou skupinu mající zájem o osobní rozvoj. Prostě když člověk příjde do hospody, kde se dívají v TV na fotbal, tak je dost těžké jim nabízet lístky na balet.

Naopak jsme měli partnery, kteří dosáhli placených konverzí s malým počtem obeslaných lidí, protože měli velkou důvěru v doporučení odesílatele. Máme v databázi affiliate partnerů několik lidí, kteří se snažili již v minulosti a bezúspěšně, naštěstí vytrvali a tato akce po získání zkušeností a fázi vytváření důvěry s jejich kontakty jim konečně přinesla "ovoce" ve formě prodejů.

I zde, jako jinde v životě jde o proces učení se, zdokonalování a přesun z fáze učedníka do role mistra, který ovládá své řemeslo. Proto Vy i kdokoli jiný můžete díky vytrvalosti v budoucnosti dosáhnout výsledků. Všechny principy jsme avizovali jak před začátkem, tak v průběhu kampaně a tak si je můžete osvěžit a následovat další úspěšné.

Hodně úspěchu Vám přeje

Libor Činka 

kouč, hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek, programu Tvůrce Osudu http://tvurceosudu.cz
specialista na vnitřní i vnější bohatství.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu