3 cesty jak vydělávat více peněz

od Libor Činka
(Praha)

Jeden z nejvýznamějších expertů v oblasti vydělávání je Jay Abraham. Abraham říká, že jsou pouze tři cesty jak vydělávat více peněz.

1. Získat více klientů
2. Prodávat stávajícím klientům za vyšší částky
3. Prodávat stávajícím klientům více produktů

Faktem je skutečnost, že většina podnikatelů využívá jen jeden z těchto způsobů a často se snaží hlavně o ten první. Jenomže získat nové zákazníky a jejich důvěru je velmi náročné. Máte-li již spokojené zákazníky, tak by bylo plýtváním prostředků je opomíjet.

A co je nástrojem číslo jedna, který Vám to umožní? O tom jsem již psal, je to Autoresponder


Jakmile nabídnete návštěvníkům stránek zdarma zaslání něčeho zajímavého jen po zadání emailu do formuláře vytvořeného s pomocí uvedeného systému, tak získáváte možné zákazníky, kterým pak pomocí autoresponderu můžete nabízet i další produkty.

Navíc konkrétně nástroj zisku Autoresponder ukazuje, kdo email nejen otevřel, ale také zda kliknul na v něm uvedený odkaz vedoucí k produktu.

Vyhněte se proto amatérismu většiny firem, jejichž stránky navštíví spousta lidí, aniž od nich získají kontakt, aby na ně tito návštěvníci brzy zapomněli. Vyhněte se vyhazování peněz, plýtvání časem a vytvořte si plán jak Autoresponder zapojit do podnikání.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu