100 x lepší obchody díky systému JVP

od Libor Činka
(Praha)

Přibližně 100 x větší návštěvnost na www.hypnouspech.com

Přibližně 100 x větší návštěvnost na www.hypnouspech.com

I 100 x lepší obchody díky JVP můžete mít, když využijete systém Jak vydělat peníze opravdu naplno.

Například nově založené internetové stránky, s přístupy kolem cca 25 lidí denně (viz zobrazení statistiky návštěv www.hypnouspech.com výše) můžete s využitím postupu a k JVP přiloženého bonusového softwaru zviditelnit na takovou úroveň, že získáte kolem stonásobku potenciálních zákazníků.

Navíc se dozvíte, jak si zájemce udržet pomocí postupů, které využívá jen mizivé procento či jen promile možných konkurentů.

To znamená ohromující náskok!

Nejenže máte garanci jedinečnosti a tedy naprosté odlišnosti systému JVP od čehokoliv co existuje v oblasti násobení zisků, ale budete se moci stát lídry na trhu za zlomek ceny, které byste platili jinde.

JVP = náskok pro jednotlivce živnostníky i libovolně velké firmy.

Poznámka k statistice:
Visits = návštěv, Visitors = jedinečných návštěvníků - opakované návštěvy téhož návštěvníka nejsou započítány, proto je číslo ve Visits větší, Pages = prohlédnutých stránek - číslo větší než počet návštěvníků ukazuje na to, že mnozí návštěvníci viděli více než jednu stránku a tedy je stránky zaujaly.

Výsledky jsou nezávislé na tom, že moje stránky a statistiky jsou vedeny v zahraničním rozhrani. Hosting většiny svých stránek v Kanadě využívám pro kvalitu služeb. Statistiky s uvedenými údaji běžně poskytují mnohé hostingové společnosti u nás.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg


Informace o akcích najdete na Blogu